Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:42
cuj cetnik se jos cudi a vuce ga za dres


ali sta ti to sve vrijedi kada ovi zabijaju previse laganih golova
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:42
ali na svaku odluku sudaca imaju komentar

stoka njemacka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:43
igrac vise i ovi nam prave +2



Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 18:43
Volio bih čuti od Jose koji je on kurac mislil sa ovim dodavanjem Omeyeru
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:44
ufff..sad bi radije da su nas nakantali i doma i tu ....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:44
A Kaleb sjedi na klupi...
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:45
hahaha, pazi gojuna...ok  horvat zajebo, nije mu dodal na 6, ali gojun umjesto da dohvati loptu koja ide k njemu on se ide objasnjavati s horvatom...pa jebote zivot
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:46
kako bi onoga sveda nakautiro sa pederskom frizurom


nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:46
e di taj mali kaleb igra, koja pozicija?

edit: ako i je srednji vanjski, molim da izmislite neku drugu poziciju jer cu razbit nesto....
[uredio nik - 29. travnja 2012. u 18:46]
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.10.2008.
Poruka: 755
29. travnja 2012. u 18:46
jbg. sira klupa,imaju prakticku 2 podjednako dobra igraca na svakoj poziciji,ali ja sam zadovoljan s njihovom predstavom danas.Dok je bilo svjezine,bio je egal,kad bi Zagreb imao budzet ko ovi,bila bi potpuno druga prica.
  • Najnovije
  • Najčitanije