Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 18:32
Imaju srece pa je tu nesretni Horvat... inace, nebi jeda gol postigli.

Zet, Ljubo, Marko, ocajni...

Sreca njihova pa je i Savehof los.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 18:33
Ajde barem kopljar puca i pokusava nekaj u napadu. Osim toga, ko bi mu to trebal sloziti poziciju za sut? Mali valcic? Mali me podsjeca na pantelica s tim krizanjima, pantelic se kriza rukama, mali se kriza kretnjama
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 18:34
jbt, Gojun je bolji od Marka u napadu


nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 18:34
inace, ovo nije bil prekrsaj u napadu...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. veljače 2012. u 18:34
dimnjacar je napisao/la:

Vidio sam samo to da je Kopljar medijski najizvikaniji rukometas, ja ne znam... covjek odigra jednu dobru utakmicu, i odmah je "preporodjen". A to sto vec drugu tekmu u kratkom roku igra kako tetka, nikome nista... pa sta, i Buntic je prije 2 godine trpao po 8 komada Danskoj, Poljskoj, ali mediji ga nisu ni spomenuli.

Zaista ne znam cime je to Marko zasluzio... sta je on, ko je on, koji kurac jebote
Vidi cijeli citat


Ma lako za njega, on je barem Omeyera izbušil..A kaj je Zet napravil??

Dobro, jasno da je tu jer je u pravo vrijeme na pravo mjesto u pravu gospođicu gurnul spolovilo, ali dokle više ga moramo trpit???
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 18:35
nik je napisao/la:
Ajde barem kopljar puca i pokusava nekaj u napadu. Osim toga, ko bi mu to trebal sloziti poziciju za sut? Mali valcic? Mali me podsjeca na pantelica s tim krizanjima, pantelic se kriza rukama, mali se kriza kretnjama
Vidi cijeli citat


A ne, gledao sam snimke iz Atene i kako Metlicic igra... pa gledam Kopljara... ajme

ajme!

koja razlika

koja RAZLIKA


nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 18:36
htel bi znati ko mi je to stavil minusa na moju opasku o malom valcicu....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 18:37
dimnjacar je napisao/la:
nik je napisao/la:
Ajde barem kopljar puca i pokusava nekaj u napadu. Osim toga, ko bi mu to trebal sloziti poziciju za sut? Mali valcic? Mali me podsjeca na pantelica s tim krizanjima, pantelic se kriza rukama, mali se kriza kretnjama
Vidi cijeli citat


A ne, gledao sam snimke iz Atene i kako Metlicic igra... pa gledam Kopljara... ajme

ajme!

koja razlika

koja RAZLIKA


Vidi cijeli citat

cekaj malo, pa ne mozes to usporedjivati...nije fer
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. veljače 2012. u 18:37
dimnjacar je napisao/la:

A ne, gledao sam snimke iz Atene i kako Metlicic igra... pa gledam Kopljara... ajme

ajme!

koja razlika

koja RAZLIKA


Vidi cijeli citat


Na skali od 1 do 10, koja je to razlika? 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 18:37
Bravo Svedjani, trpanje u minutu i pol