Liga prvaka 2011/12

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.652
12. veljače 2012. u 19:21
Nakon Francuza smo rekli, vidjet ćemo jel može tak igrat u kontinuitetu, i danas smo dobili odgovor - NE MOŽE!
U kombinaciji s Josom to izgleda ubitačno - za Zagreb
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 19:25
Kvrga je napisao/la:
Nakon Francuza smo rekli, vidjet ćemo jel može tak igrat u kontinuitetu, i danas smo dobili odgovor - NE MOŽE!
U kombinaciji s Josom to izgleda ubitačno - za Zagreb
Vidi cijeli citat

u kombinaciji sa zetom sve izgleda ubitacno...najsmjesnije je kaj se niti najmanje ne uzbudjujem oko ovoga.

Zanima me samo jel bude sad kopljaru udarilo u glavu to kaje odigral 1 i pol postenu utakmicu.
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 19:25
Ne kuzim zasto Linci nije dao djeci da ovo igraju, ovi na terenu su ko krepane macke, cast izuzecima.

Cemu Spiler? nista nije uradio, osim 2 minute koje je dobio

Cemu Zet? to nije rukometas....

Bolje da je igrao mali Kaleb.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.304
12. veljače 2012. u 19:27
ja ne mogu shvatiti da netko drzi valcica u igri tolko dugo....

nadam se da bude barem +10 do kraja...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
12. veljače 2012. u 19:29
Bice kako su krenuli, od 16:16 svedi su im napravili 10-3

Ocajna igra pojedinaca, dok je Zlaja igrao, bili su u egalu... on vuce ovu ekipu, kakav Kopljar, kakav Zet, mediokritet do mediokriteta.

Koliko je Kopljarev igrac dao golova, 12?


Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.652
12. veljače 2012. u 19:29
nik je napisao/la:
Kvrga je napisao/la:
Nakon Francuza smo rekli, vidjet ćemo jel može tak igrat u kontinuitetu, i danas smo dobili odgovor - NE MOŽE!
U kombinaciji s Josom to izgleda ubitačno - za Zagreb
Vidi cijeli citat

u kombinaciji sa zetom sve izgleda ubitacno...najsmjesnije je kaj se niti najmanje ne uzbudjujem oko ovoga.

Zanima me samo jel bude sad kopljaru udarilo u glavu to kaje odigral 1 i pol postenu utakmicu.
Vidi cijeli citat


 Ma ne uzbuđujem se ni ja.
Utopija je mislit da možemo biti prvi kraj Barcelone.
Ovo više govorim zbog reprezentacije. Jedan je najbolji desnji vanjski na EP, a drugi povremeni reprezentativac
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.652
12. veljače 2012. u 19:33
Dupli. Sorry
[uredio Kvrga - 12. veljače 2012. u 19:34]
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. veljače 2012. u 19:35
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2008.
Poruka: 933
12. veljače 2012. u 19:35
koja jad i bijeda, da budemo iskreni Zagreb nema novaca i ovo je još dobro kak oni igraju. Al ipak bar sam se dobro nasmijao ovom Valčiću i Kopljaru, to će u BArceloni ako ne bude Balića biti živi cirkus. Ovi Šveđani su toliko jadni da tako nešto jadnije nisam dugo gledao, al zgazili su Zagreb i jebe im se. Nema od ovoga ništa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.01.2011.
Poruka: 680
12. veljače 2012. u 19:37
Mora se isto jedan drugi aspekt sagledat..

a to je taj, da je ekipa Sävehofa gotovo kompletna mogla trenirati svo to vrime, koje su naši reprezentativci trenirali u reprezentaciji, jer Šveđani gotovo nisu imali reprezentativaca..

Drukčija ti je stvar kada treniraš sa Duvnjakon, Vorijen, Čupićen i Lackovićen, a u klubu te čekaju Šebetić, Joso Valčić, itd..

Osim toga se mora uzeti i u obzir, da bi i u kompletnom, uigranom sastavu dosta mučno došli do pobjede, jer Sävehof u ovoj sezoni kod kuće još nezna za poraz, a jedino još preostaje Barcelona uskoro..

Tribat će dosta vrimena da se Zagrebaši opet uigraju i u nekakvu formu uđu, tako da me neće čuditi, ako nas Barcelona za tjedan dana sasvim razbije..

Ali šta je, je.. s ovakvom prezentacijon danas nebismo dobili ni Izviđač..