Liga prvaka 2011/12

Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.709
25. veljače 2012. u 22:01
dimnjacar je napisao/la:
20 TO i pobjeda

Zlaja je kralj, sah, car, ajatolah, sve bolji i bolji, kakvo krilo!
Vidi cijeli citat

Sto ga vise gledam,to mi se sve vise svidja.Polako postaje krilo svijetskog kalibra.Decko ima odlicnu zavrsnicu,brz ko struja,intelegentan igrac........ U ovom trenutku bolji mi je i od Cupica.
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2011.
Poruka: 327
25. veljače 2012. u 22:12
Ajde, bravo, nismo prodali obraz Švicarcima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
25. veljače 2012. u 22:17
Skopje je napisao/la:
dimnjacar je napisao/la:
20 TO i pobjeda

Zlaja je kralj, sah, car, ajatolah, sve bolji i bolji, kakvo krilo!
Vidi cijeli citat

Sto ga vise gledam,to mi se sve vise svidja.Polako postaje krilo svijetskog kalibra.Decko ima odlicnu zavrsnicu,brz ko struja,intelegentan igrac........ U ovom trenutku bolji mi je i od Cupica.
Vidi cijeli citat


Pa sad, u boljoj je formi ali Cupko je Cupko, malo sam subjektivan jer mi je najdrazi igrac u reprezentaciji... 2 godine mladji, a vec svjetsko ime. Zlaja ulazi u red najboljih krila svijeta, bez sumnje.

Ovakvo krilo nijedan klub nebi odbio.


Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
25. veljače 2012. u 22:18
Horvat prvo krilo Hrvatske.
Sego strasan,jos da bi znao braniti sedmerce.
Ademar,Kielce,narocito Koper ili Metalci,prespori za Ivana.
Jedva cekam cetvrtfinale.
Doktor baluna...
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
25. veljače 2012. u 22:36
Kralju IP.adresa,statistika,minusa,gluposti,sramote...
Hajde bastionče-makedonče konačno nam objasni šta te muči u životu...


[uredio Croultras - 25. veljače 2012. u 22:39]
Doktor baluna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
25. veljače 2012. u 22:36
ja bi prije sastavio ovako...

zagreb - metalurg  75:25
zagreb - ademar  60:40
zagreb-kielce  50:50

al ipak si ti ovdje najveći poznavatelj rukometa i najbolje znaš rukometne prilike... pa nek ipak bude po tvom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
25. veljače 2012. u 22:51
Ne obracajte paznju, do sada ste vec mogli nauciti da je najbolje ignorirati ga.

Spiler je danas imao najvise TO, bacao je lopte u bunar, Kopljar po meni previse promasaja cijelog gola, ali valjda mu je alibi ozljeda. Nije se bas nesto ni trudio, trebalo je dati sansu malom Sebeticu.

Ali najvise mi se svidja kako je Linci od Gojuna napravio napadacki dobrog igraca. Ma bravo majstore, Gojun za neprepoznati.

Ako bude srece pa u nokaut fazi budu spremni Balic, Valcic T. i Strlek dignu formu, pa i Spiler, moze se proci bilo tko.

Kako bi volio da Linci uzme reprezentaciju... da se konacno makne duh nepovjerenja u sebe koju reprezentacija vuce vec par godina, glavonja je samo nastavio gdje je Cervar stao, i sam je to potvrdio. Treba svjeze krvi na klupi, malo dici igrace, pogledajte samo snimke utakmica iz 2004. ili 2007, kako se igralo u napadu, sa koliko samopouzdanja, izradjene akcije, lopta kao po spagi ide... danas je sve to nekako, igraci ne vjeruju sami u sebe. I ko da ih digne, onaj glavonja? ma kako da ne.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
26. veljače 2012. u 01:58
jel to klingonac baniran pa sad piše s drugog nadimka???

drago mi je čut da srednjoškolac koji trenira rukomet je preko noći postao oženjeni muškarac s autom od 40.000 eura.. takav sigurno mora dokazivati po forumima nama "balavcima" što je Metalurg u rukometu..

danas nastupaju svi igrači za HSV.. siguran sam da Metalurg ovo dobiva rutinski.. šanse su 99:1 za bastiončad.. u 18:30 budite svi uz male ekrane i pratite događaj mjeseca
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
26. veljače 2012. u 01:58
jel ti znaš da se igraju dve tekme... u dve tekme metalurg teško može parirat zagrebu... zagrebu u čijem bi sastavu do onda trebal bit balić... znam da ti veliš da njegov rukomet nije produktivan, al jbg... kakav god da je, za svakog igrača metalurga uvijek je bio, a i još uvijek je avion... i nikakvi suci vas ovaj put neće spasit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
26. veljače 2012. u 02:10
maloumni klingonče .. atmosfera je takva jer arena nije zagrebov dom.. prava dvorana je i kutija šibica za ovo što je danas... i malo se informiraj o kakvim je navijačima riječ.. vjeruj mi da nikog ne zanimaju tvoje analize i prognoze.. o rukometu znaš koliko i moja baba o satelitima
[uredio panjina - 26. veljače 2012. u 02:12]
  • Najnovije
  • Najčitanije