Liga prvaka 2011/12

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 21:57
Captain Jack je napisao/la:
Ja zadovoljan igrom,ali ne i rezultatom. Uglavnom,ovim tempom laganih +5-6 ne bi smjelo dolazit u pitanje
Vidi cijeli citat


Rutinski
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
24. ožujka 2012. u 21:57
markoli je napisao/la:
Manolito je napisao/la:
Al ovakvom igrom ni Hamburga neće dobiti, više živili od makedonskih
tehničkih grešaka neg svoje igre.
Sve u svemu ipak zasluženo prošli al dalje jako jako teško
Vidi cijeli citat


a gle protiv švaba je drugačija utakmica... bit će kraći napadi, više trke... ali hsv je kvalitetniji od zagreba, tako da zagreb ima male šanse da ode u polufinale...
Vidi cijeli citat

Zar je već izvučeno četvrtfinale protiv Hamburga?
HSV se tek sutra treba dobro uznojiti da prođe Berlin.

Doktor baluna...
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 21:58
Još da nas posere i na ždrijebu i da izvučemo Cimos
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 69
24. ožujka 2012. u 22:01
ma koje crne fuhse, daj janeze pregazicemo ih ko plitki potok
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2012.
Poruka: 655
24. ožujka 2012. u 22:07
pa cek malo kaj mi mozemo izvuc koper? obrvan govori da igramo sa pobjednicima skupina..tu je znaci hamburg najbolji izbor
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2011.
Poruka: 158
24. ožujka 2012. u 22:07
Ovaj Metalurg je parodija od ekipe..
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
24. ožujka 2012. u 22:07
Jako cijenim Obrvana, ali mi nije jasno ne forsiranje već igranje Josipa Valčića. Razumijem da Balića treba odmoriti, ali bih volio da ga se odmara sa jednim Špilerom na srednjem, jer kad god je Josip vodio igru Zagreb je bio totalno bezopasan po gol. Ne znam da l' smo zabili jedan gol sa Valčićem na postavljenu obranu.
Červaru i Metalurgu treba čestitati, napravio je zajebanu momčad iz rostera sa jednom ekstra klasom (Stanić) i jednim odličnim igračem (Mojsovski). Normalno, čestitke i našima. Čestitke i Dashikiju što je sačuvao jaja.
Ništa, sad treba izmoliti krunicu za dobar ždrijeb. Četvrtfinale je lijep uspjeh, sve iznad toga je neočekivani bonus.
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
24. ožujka 2012. u 22:11
Lionel Mandrake je napisao/la:
Jako cijenim Obrvana, ali mi nije jasno ne forsiranje već igranje Josipa Valčića. Razumijem da Balića treba odmoriti, ali bih volio da ga se odmara sa jednim Špilerom na srednjem, jer kad god je Josip vodio igru Zagreb je bio totalno bezopasan po gol. Ne znam da l' smo zabili jedan gol sa Valčićem na postavljenu obranu.
Červaru i Metalurgu treba čestitati, napravio je zajebanu momčad iz rostera sa jednom ekstra klasom (Stanić) i jednim odličnim igračem (Mojsovski). Normalno, čestitke i našima. Čestitke i Dashikiju što je sačuvao jaja.
Ništa, sad treba izmoliti krunicu za dobar ždrijeb. Četvrtfinale je lijep uspjeh, sve iznad toga je neočekivani bonus.
Vidi cijeli citat


Apsolutno.

volim rukomet!
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
24. ožujka 2012. u 22:11
Taj Stanić je teška prevara, na njegovom se primjeru vidi da dobar marketing i PR rade čuda.
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.328
24. ožujka 2012. u 22:15
ne znam zakaj se tu provlaci da zagreb ne moze do F4...mislim da moze, jako tesko doduse. Zagreb je jako zajebana ekipa, moze tuci svakoga i nije za otpisati. Naravno, moze i popusiti od skoro svakoga (savehoff). Malo treba posloziti stvari u napadu, valcicu dati minutazu tek kad se vidi da nesto moze napraviti (kao protiv barcelone), a ako bude ko ovo danas odma van i sterati ga na tribine. Spilera na srednjeg, gojun moze igrati desnog i to je to....

Zagrebov forte mora biti obrana i forsiranje kontri, s tim mogu srusiti svakoga. Btw, jeste primijetili koliko zagreb igra obranu bolje od reprezentacije? Jeste primijetili da gojun leti van na igraca, da je smanjil odbojku na minimum? Trener?
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
  • Najnovije
  • Najčitanije