Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
24. ožujka 2012. u 22:47


Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 22:49
Lionel Mandrake je napisao/la:
Jako cijenim Obrvana, ali mi nije jasno ne forsiranje već igranje Josipa Valčića. Razumijem da Balića treba odmoriti, ali bih volio da ga se odmara sa jednim Špilerom na srednjem
Vidi cijeli citat


Ili Kalebom
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
24. ožujka 2012. u 22:53
Captain Jack je napisao/la:
Lionel Mandrake je napisao/la:
Jako cijenim Obrvana, ali mi nije jasno ne forsiranje već igranje Josipa Valčića. Razumijem da Balića treba odmoriti, ali bih volio da ga se odmara sa jednim Špilerom na srednjem
Vidi cijeli citat


Ili Kalebom
Vidi cijeli citat


da, ali ne u ligi prvaka... još je zelen za to
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.708
24. ožujka 2012. u 22:53
Powers je napisao/la:
Kako to da navijaš za Zagreb?:)
Vidi cijeli citat

Pa....Hrvat sam iz Makedonije i navijac Vardara.Metalurg mi nista ne znaci........da je igrao Vardar dvojio bih,ali ovako jok. Zagreb za kojeg oduvijek navijam protiv ekipe koja mi nista ne znaci,koja cak mi je i pomalo mrska.....
[uredio Skopje - 24. ožujka 2012. u 22:54]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
24. ožujka 2012. u 22:56
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:

I onaj mali poklon sudaca kad se Horvat cini mi se poskliznuo, a oglasio se sudac skroz s druge strane i sudio 7 m i iskljucenje.

Vidi cijeli citat


Kakav poklon, udaren je po ruci prilikom zaleta, uz namjeru makedonskog igraca da ga omete. Cist sedmerac i iskljucenje.
Vidi cijeli citat


"Sjajan" potez Horvata...jebes ga bilo je jebeno samo +2 tada i "mora" se zabiti gol....
A penal i iskljucenje sudio sudija iz polja?!?
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Robinjo
Robinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2010.
Poruka: 1.582
24. ožujka 2012. u 23:01
Matan und jaranen je napisao/la:
Pijanec je napisao/la:

I onaj mali poklon sudaca kad se Horvat cini mi se poskliznuo, a oglasio se sudac skroz s druge strane i sudio 7 m i iskljucenje.

Vidi cijeli citat


Kakav poklon, udaren je po ruci prilikom zaleta, uz namjeru makedonskog igraca da ga omete. Cist sedmerac i iskljucenje.
Vidi cijeli citat


mislim da je dobio po licu ... nekoliko puta je ponavljana situacija.. točno po oku je horvat udaren..zato je udarac vidio sudac u polju a ovome kod gola to je promaklo .. upravo su zbog toga makedonci protestirali jer sudac pokraj gola je  pokazao loptu za stanića...
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
24. ožujka 2012. u 23:04
Bastion again?
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
24. ožujka 2012. u 23:26
RK Nexe je napisao/la:
Ponekad osjećam sram što sam Hrvat. To je sramota za rukomet ono što se dogodilo zadnjih 6 minuta.

Gobca umesto da plaćati sudac moze plaćati igrače. Možete li slaviti ovo ?.

I platiti obje suce kako bismo izbjegli neugodna cirkus.
Vidi cijeli citat



Kakav car,hebo me pas al Bastion je blago ovog foruma
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.708
24. ožujka 2012. u 23:28
RK Nexe je napisao/la:
šteta da jedna ekipa koja plaća svoje igrače i trenera će biti eliminiran od osoba ko plaćati sudaca umjesto igrača.


Vidi cijeli citat

I tu si sjebo cijelu recenicu,iako si pogodio neke stvari.........ali tipicne pogreske koje Bastio,a cesto i Makedonci rade.
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.565
24. ožujka 2012. u 23:28
RK Nexe je napisao/la:
šteta da jedna ekipa koja plaća svoje igrače i trenera će biti eliminiran od osoba ko plaćati sudaca umjesto igrača.


Vidi cijeli citat

a što kažeš na poraz Nexea od Lovćena?...misliš da su i njih oštetili suci
a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
  • Najnovije
  • Najčitanije