Liga prvaka 2011/12

Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
25. ožujka 2012. u 17:06
Ima li tko stream Barcelone i Montpelliera? Ne mogu na EHFovoj tv gledati, nem kod nas.
volim rukomet!
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
25. ožujka 2012. u 17:13
Najbolji igrač ikad ne uspeva da kući sa ekipom dobije Schaffhausen, 26:30
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
25. ožujka 2012. u 17:15
Josip321 je napisao/la:
Ima li tko stream Barcelone i Montpelliera? Ne mogu na EHFovoj tv gledati, nem kod nas.
Vidi cijeli citat

Možeš gledati, samo je počelo tek u 17:00 sati.
http://www.ehftv.com/ehfcl/ec/cl/men/2011-12/live/high/002250
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
25. ožujka 2012. u 17:19
Powers je napisao/la:
Josip321 je napisao/la:
Ima li tko stream Barcelone i Montpelliera? Ne mogu na EHFovoj tv gledati, nem kod nas.
Vidi cijeli citat

Možeš gledati, samo je počelo tek u 17:00 sati.
http://www.ehftv.com/ehfcl/ec/cl/men/2011-12/live/high/002250
Vidi cijeli citat



Ne mogu, piše da nije dopušten. Vidim sada da arena 4 prenosi a ja je nemam na kablovskoj. Vjerojatno zato.

Dajte ljudi, ima li tko. Nemojte da plačem!
volim rukomet!
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
25. ožujka 2012. u 17:22
Meni radi stream (u HR sam)
Powers
Powers
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.03.2012.
Poruka: 1.248
25. ožujka 2012. u 17:23
A joooooooooj, tek sada vidim da si iz Mostara. :D
http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=88063&tid=254045&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327
Pokušaj ovaj stream

EDIT: Ako želiš mogu ti poslati kako napraviti američki proxy pa ćeš moći bez problema gledati stream na EHF. ;)
[uredio Powers - 25. ožujka 2012. u 17:24]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
25. ožujka 2012. u 17:23
Manolito je napisao/la:
Najbolji igrač ikad ne uspeva da kući sa ekipom dobije Schaffhausen, 26:30
Vidi cijeli citat



Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
25. ožujka 2012. u 17:28
koji uraganski pocetak barce


22min 12:4


strasno koji tempo drze
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
25. ožujka 2012. u 17:30
i koja uzivancija pratiti utakmicu na francuskom programu di onaj njihov komentator vise neizdrkava na ono njihovo supeHr
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
25. ožujka 2012. u 17:32
Powers je napisao/la:
A joooooooooj, tek sada vidim da si iz Mostara. :D
http://www.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=88063&tid=254045&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=327
Pokušaj ovaj stream

EDIT: Ako želiš mogu ti poslati kako napraviti američki proxy pa ćeš moći bez problema gledati stream na EHF. ;)
Vidi cijeli citat



Hvala velika.
[uredio Josip321 - 25. ožujka 2012. u 17:34]
volim rukomet!
  • Najnovije
  • Najčitanije