Liga prvaka 2011/12

djigosani
djigosani
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 02.04.2011.
Poruka: 78
25. ožujka 2012. u 19:38
kako perez uprska prolazak veszprema, sulic mu bio sam na crti i on budala ide u kontakt i promasi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2012.
Poruka: 655
25. ožujka 2012. u 19:39

dakle imamo ovako

kiel                           zagreb

berlin                        ademar

bacelona                   koper 

madrid                      kopenhagen

kopenhagen je plutajuca mina za nositelje

Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
25. ožujka 2012. u 19:44
Final Four po želji:

Kiel,Kopenhagen,Barca i Zagreb...
Doktor baluna...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.08.2010.
Poruka: 1.773
25. ožujka 2012. u 21:50
iz ove grupe nenositelja svi su plutajuće mine osim kopra koji realno protiv nikoga nema šanse za prolaz. zagreb protiv kiela i barcelone samo teoretske šanse dok bi se sa atleticom i fuchseom dalo potuć za final4. ova momčad zagreba+npr. lazarov i lacković mogla bi igrat protiv bilo koga u europi, ovako je i ovo četvrtfinale veliki uspjeh.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2008.
Poruka: 933
25. ožujka 2012. u 22:48
kako ovaj pederski madrid spuši doma jaooo 21 kvota na kaddeten :D. eh da je netko javio ko je znao za ovo malo nama ovdje :)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
25. ožujka 2012. u 23:10
haesfau je ovim porazom dodirnuo dno, imali su 17 12 i nakon toga su se raspali, pred krajem je Duvnjak pogodio za egal i iznudio igraca viska, ali ni taj polet nisu znali iskoristiti


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
25. ožujka 2012. u 23:53
mate_bulic je napisao/la:

dakle imamo ovako

kiel                           zagreb

berlin                        ademar

bacelona                   koper 

madrid                      kopenhagen

kopenhagen je plutajuca mina za nositelje

Vidi cijeli citat


mina je bila i Metalurg  nešto se ušutilo o tim strašnim igračima 

Zagreb je pobijedio Barcu a Barca je dobila "montpelje" s 16 razlike.. jasno je tko je prvi favorit natjecanja  Kopljar i kompanija
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
26. ožujka 2012. u 00:39
čovječe kakav masakr barce nad francuzima... 16 razlike
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
26. ožujka 2012. u 03:42

samo ne Barcu.... satrali bi nas.

Ovo danas je bila prava Barca. Stroj koji melje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
26. ožujka 2012. u 06:24
Pijanec je napisao/la:

samo ne Barcu.... satrali bi nas.

Ovo danas je bila prava Barca. Stroj koji melje.

Vidi cijeli citat


a zamisli tek pravi Zagreb