Skopje je napisao/la:
Dobio Metalurg 3 razlike.....stvarno sramotno sudjenje danas.Metalurg igrao 28 minuta s igracem manje,od kojih pola je diskutabilno dali je tamo uopce bilo prekrsaja..... U drugom djelu od 30 minuta sigurno su igrali 20 sa jednim ili dva igraca manje i opet preokrenuli.
Narkoman poludio danas,poceo uzasno,ali skupio 20ak obrana na kraju.
Vidi cijeli citat
Da jbte kad god sam bacio pogled na utakmicu Silkeborg - Metalurg imali su igrača manje, a često i po dva...
Čestitke Metalurgu i sretno u daljnjem natjecanju..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird