Kristjansson out do kraj sezona. Prakticno i sezona zvrshio za Magdeburg. Pobeda protiv Wisla u kuci je maximum za Magdeburg sa ovaj trenutan roster. Ne ni znam dali voopste ima smisla igrati F4 u Cologne bez dobar plejmejker.

Ovo znaci i da Berlin se vraca u liga prvaka nakon 10 godine.

Povredi unistio Magdeburg ova sezona. Kristjansson, Magnusson, Weber, Bergendhal, Saugstrup.

EHF nista ne rade za da zastiti igrace. Nakon Aalborg i Magdeburg dobio svoja sezona unistena zbog povredi. samo ludak moze ulagati u ovaj sport. Danci ulozio 10 miliona a ostao bez citavi tim. Bolje da dali taj novac za cherity deca u afrika za hrane.

[uredio Stefan84 - 12. svibnja 2023. u 18:39]
Stefan84
Stefan84
17. svibnja 2023. u 19:29

Magdeburg vs Wisla Plock 13 - 13

Drama u Magdeburg nakon 30 min. Prva je zvrshio 22 - 22. Ko i da pobedi pise istorie. Niti Magdeburg niti Wisla igrao F4 LP u Cologne.

17. svibnja 2023. u 19:32

Ne sjecam se dal je ikad slabija momcad bila na F4 od Wisle. Nadam se da nece do toga doci

17. svibnja 2023. u 20:30

Losa odbrana Wisla od minuta 18 do minuta 60. Ovi 42 minuta Magdeburg je zabio svaki napad sem jednom. Imao je Wisla sansa 26 - 26 nakon 55 min no 2 crne minuta Wisla presudio ali i lose odbrane a i falio jos 2 do 3 odbrane golmanu za F4. Wisla jako blizu F4 a Zabreb je imao sve u svoe ruke protiv Porto.

Nakon Kiel, HSV Hamburg, Berlin, RNL, Flensburg, PSG, Montpellier, Nantes, Barca, Cuidad Real i Atletiko Madrid, AG Copenhagen, Aalborg, Vardar, Veszprem, Kielce i Medvedi. Magdeburg je ekipa broj 18 koj izborio F4 u Cologne od pocetaka F4 u 2010 godina.

[uredio Stefan84 - 17. svibnja 2023. u 20:36]
Stefan84
Stefan84
17. svibnja 2023. u 22:30

PSG vs Kiel 32 - 29

PSG je za 6 put na F4 u posledni 9 godina a za prvi put imaju i ekipa koja moze i F4 osvoiti. Nekada su imao ekipa koja nikako ne moze zabiti vise golova nego sta prima zbog losa odbbrana izgubio 4 puta u polufinale i samo jedno finale. Ne mozes nikako osvoiti lp sa 3 do 4 igrace koj kojma nema u odbrane remili, sagosen, hansen, nema sansa. potrebno je najmanje 5, 2 ways igrace. Oba pravci.

koneno imaju i to odbrana. Jedina slaba tacka je Prandi tu bi cak i nikada poslabi Nikola Karabatic bolja posla radio ko levi bek. Danas pobednik nikada upitan. PSG je tri puta imao plus 5 razlike i ukupno 9 razlika i tri puta se PSG i opustio gubio koncetracija i zato samo 3 razlike danas umesto 10 razlike. PSG je klasa za ovoj Kiel a ovo je bio valda posledna sansa za Kiel osvoiti LP u naredne 4 do 5 godine bez Landin i Sagosen.

Ovaj PSG sezona 2022 - 2023 je konstruiran od strane Teri Omeyer da mnogu lici na Vardaru bez 14 super zvezdi nego samo sa 3 do 4 zvezdi. 2 dobri gomane, 2 dobri krila.. Luc Steins ala Luka Cindric u Vardar a Kristopans ko Kristopans u Vardar.. Dobra odbrana i isti trener Raul Gonzales. Mirise titula.

[uredio Stefan84 - 17. svibnja 2023. u 22:45]
Stefan84
Stefan84
18. svibnja 2023. u 00:16

Ovaj Sabate bash dobro takticki spremio ekipa Wisla. U Magdebug sve bitne igrace povredeni sem Kay Smits a on ti sinoc zabie 14 golova i 7 ass. Od 30 golova je umesan u 21 gol. Kojoj mizerije. Jedan jedini igrace trebao cuvati a nisu ga cuvao nisu spremio nikakve taktike protiv njega. Stvarno pojma nemam kako Nantes izgubio od ovi najveca misterije u posledni 30 godine u LP.

PSG, Barca i Magdeburg na F4. Kielce i Veszprem za taj ctvarto mesto.

Stefan84
Stefan84
22. svibnja 2023. u 23:01

sutra u 12.00 sat zdreb za F4 u liga prvaka. TV prenos na Arenasport 1 u CRO, MKD, SLO, BIH i MNE.

zdreb u kampion ispred arenu. EHF sve ludije i ludije.

23. svibnja 2023. u 14:31

Barca najbolja prosla. ne znam koliko magdeburg moze parirati barca bez kristjansson. uz to magdeburg zbog povredi nema shirina za 2 tekma u 2 dana.

osjeca je da Barca ulaze sveza u finalu dok PSG i Kielce ce potrositi dosta snage izmedju sebe. Najbolja sansa z PSG i Kielce pobediti Barca je u prvoj utakmice u subota dok se PSG i Kielce svezi. Ali zdreb zelio drugo.