PPD Zagreb je prošle sezone završio natjecanje u skupinama na 7. mjestu.

Groups set for new EHF Champions League Women season

Braniteljice naslova: Vipers Kristiansand

[uredio markoli - 13. rujna 2022. u 19:35]
alkatraz
alkatraz
13. rujna 2022. u 18:40

1. kolo u ženskoj konkurenciji je već odigrano.

Lokomotiva je upisala domaći poraz od  Rapida, a njemački Bietingheim je na gostovanju u Češkoj upisao nevjerojatnu pobjedu 23-46

alkatraz
alkatraz
14. rujna 2022. u 20:08

Barca unistava szeged u drugome poluvremenu. Cini mi se da je kljucan bio kraj prvog poluvremena , kad je domacin ispustio veliku prednost

14. rujna 2022. u 21:53

karma je zaje..ana, prošle godine su se sprdali zagrebaši s GOG-om kad ih je Nexe izbacilo iz Europa lige

hunjica
hunjica
Pristupio: 01.02.2013.
Poruka: 219
14. rujna 2022. u 22:42

Od najave da će igrati Final For dođe neki GoG koji redovno gubi od Nexe ili Trimo Trebinja i osramoti Zagreb.Šta je sa Vukom sigurno mu Gobac nije pare dao od otišao.Šta Zagreb može očekivati od bekova poput Klisa ili Klarice smjesna ekipa

Vidi cijeli citat

te je ovaj gog imao najmanje dupli jaca ekipa prosla sezona nego ova.

YosemiteSam
YosemiteSam
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.985
15. rujna 2022. u 08:27

Koga je to ovaj zagreb pobjedia i sa kojim igračima bi se trebali nadati ičem ove godine u LP? jedino je pitanje hoće li biti zadnji ili predzadnji u skupini.

Luckasti
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 3.699
15. rujna 2022. u 11:30

Dokle će biti zaštićeni u LP "ko Lički medvjed" pomaka biti neće. Ova ekipa nema kvalitetu za NIŠTA? Vanjska linija Klis, Klarica i Srna, koga oni mogu probiti? Krila Dibirov i Čupko su naspram nih space shuttle, no što to vrijedi kad obojica loptu vide na prvom krugu prebrojavanja, nakon toga odlazi na carinjenje spomenutoj trojici. Slavić je branio koliko je mogao (da se proslavio nije), no kada ti obrana "pušta" na pivotmenu između 3-4, onda bolji i ne možeš biti! Najviše me razočarao trener, kada vidiš da ti 6-0 ne pije vodu, mijenjaj nešto, stavi Dibirova na 5-1, mijenjaj bilo što, jer jučerašnja tekma je bila jednosmjerna od 10 minute, bez ikakvog pokušaja da se promijeni nje tijek sa klupe.