javlja se kockarski prevarant i uzgred besramno laže. gadljivo da ne može bit gadljivije.

[uredio Shaggy - 13. kolovoza 2016. u 23:46]

Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2016.
Poruka: 600
14. kolovoza 2016. u 00:21
karabatićevo kmečanje vjerojatno je izravno potaknuto onom situacijom kod njegovog prolaza minutu pred kraj. dvojbena odluka sudaca, priznajmo. inače bih rekao da je tih dvojbenih odluka na hrvatsku štetu bilo neusporedivo više ali su me domaći progresivci brzo uvjerili da sam žrtva ćosinog paranoičnog haluciniranja i da mi sa naše strane nemamo što prigovarat.
[uredio robert prosinecki - 14. kolovoza 2016. u 00:23]
Pristupio: 08.08.2016.
Poruka: 7
14. kolovoza 2016. u 00:24

TM2 je napisao/la:
Ma dajte Mamiću neka puca!!! Ima top u ruci,samo neka pogodi okvir gola i unest ce i golmana u gol !

Pratio sam ga samo par puta u Ligi Prvaka dok je još igrao za Schaffhausen i jedio što mi je ostalo u sjećanju vezano za njegovo izvođenje sedmeraca je bilo ovo

Mislim da mu je realizacija sedmeraca bila 5/5 tako nešto, to ne mogu osporit...

14. kolovoza 2016. u 00:29
Samo sam malo prevrtio snimku, i odmah prva situacija, Porte namjerno igra nogom i to je vidljivo iz aviona jer je digao nogu i prakticno blokirao njome dodavanje (pomakao je nogu bar 30-40 cm) znaci nije bila na podu pa da ga je pogodila... sta je dobio? zuti karton.

Shaggy
Shaggy
14. kolovoza 2016. u 00:58
evo sad snimke. Luka Karabatić u drugoj minuti drugog poluvrmena oštro pod vrat sliškovića  i ništa od isključenja. Ono dok nekom ne odrube glavu ne dobivaju dvije minute. Porte 2 minute kasnije namjerno igra nogom i samo žuti karton. U razmaku od 2 minute dva toliko čista isključenja da ne mogu bit čišća.

gojunu 3min nakon  toga odmah drugo isključenje za prekršaj koji francuzi naprave svaki treći napad. ne kažem da nije bilo, ali kriterij totalno neujednačen.

prvo isključenje gojuna u prvom poluvremenu uopće ne treba komentirat. čovjek se odmaknuo od sorhaindoa i dobio 2min.

karačićevo isključenje no comment. jednostavno samo su ga vidjeli suci i nitko više.

gojunovo treće isključenje je tapšanje po ramenu za ono što luka karabatić radi u francuskoj obrani

a duvnjakovi koraci nakon što ga ovaj vuče i izuva iz cipela.
[uredio Shaggy - 14. kolovoza 2016. u 01:22]