Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.165
16. kolovoza 2016. u 01:26
Rekordna pobjeda 33-14 protiv Brazila na OI 2008. Najviše zabijenih SAD-u 1996. godine - 35 golova.

Inače ovaj 25. gol koji je Jakov Gojun zabio je naš 1000. gol na Olimpijskim igrama!
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
matcky96
matcky96
Mali dioničar
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 5.559
db je napisao/la:
šta je ovo? naši imaju isto golova kao i minuta u utakmici, ako ovako nastave, zabit će 60 golova
Vidi cijeli citat
Haha zvuči odlično...

Captain Jack
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.351
Bože dragi kakvo poluvrijeme, i to protiv ekipe koja nam tradicionalno ne leži, koja je van Europe najjača reprezentacija, koju smo jedva izbacili u Londonu u 1/4 finalu

Svaka čast i francuzima i Dancima i svima, ali nema ljepše igre od ove naše dok nam protivnik udje u žrvanj... Rapsodija i nema dalje

Imaš li brojke za sva natjecanja?
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)
narada108
narada108
@ Captain Jack, po čemu su Tunižani van Evrope najjača ekipa? Imaju li medalju na SP ili OI kao J. Koreja ili Qatar?
[uredio narada108 - 16. kolovoza 2016. u 01:30]