Metkovic 1963 je napisao/la:
Joj koliko si bona neobjektivan.Veći dio u egalu sa Nexe.Slažem se sa tobom da je bio praznik rukometa definitivno i ništa drugo. Da nije napisana od tebe Grime mislio bih kako se neko šali po forumu.Pa vi sada u 1 HRL JUG bi bili 4-5 sa ovom postavom,a Dubrovnik kandidat za ispadanje iz 1 HRL JUG.To su činjenice.Vi sada i prije dvije god nebo i zemlja.
Vidi cijeli citat
Poštovani kolega iz grada sa Neretve...38 min. i -3 protiv moćnog Nexea...bona pa nije 13 razlike i još imamo promašen sedmerac. 38 min. je veći dio utakmice.
Nisam napisao da smo bili u šansi dobiti, ali držali smo se, unatoč " oskudnom" kadru, sa nekim novim klincima...
A to da bi bili 4 ili 5 u 1. HNL jug, da se ne radi o tebi mislio bi se da se šališ...možda sa Trogirom 2...
Sportski pozdrav iz Trogira..