Moj osvrt na prvih 5 kola iz mog ugla gledanja
Ppd Zagreb i Nexe nedodirljivi
Sesvete i Gorica za nijansu bolji od ostatka lige
Dubrava li-la
Zamet pozitivno iznenadjenje
Umag s Tomljanovicem solidan
Varazdin i Porec daleko ispod ocekivanja
Spacva nedorecena
Novi premijerligasi svi odreda u skladu cak i iznad ocekivanja
Dubrovnik s previse igraca nedoraslih ovom rangu natjecanja ali mi ih je prerano otpisati s obzirom da mi je malo cudno i nerealno sto je i dalje Sola tu..
Bjelovar daleko najvece razocarenje po meni i trenutno uz Dubrovnik po dosad prikazanom najveci kandidat za ispadanje..jest da zvuci mozda suludo ali...
Od igraca nevjerovatan Lucian Bura
Dosta mladih talentiranih igraca
Liga zanimljivija ali i nekvalitetnija od lanjske