Premier Dukat liga 2009 /2010
PREMIJER I. HRL muški – 2. kolo – 19/20.09.2009.
|
1. |
CROATIA OSIGURANJE |
- |
EMC SPLIT |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: KORDIĆ – MITROVIĆ |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
BARINIĆ |
|
|||||
|
2. |
BJELOVAR |
- |
DUBRAVA |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: CINDRIĆ – GONZUREK |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
GOLUB |
|
|||||
|
3. |
MEDVEŠČAK K.M. |
- |
PERUTNINA PIPO IPC |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: KLAPEŽ – PERVAN |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
KARABAIĆ |
|
|||||
|
4. |
METKOVIĆ |
- |
VARTEKS DI CAPRIO |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: BAJT – TOR |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
PERIĆ |
|
|||||
|
5. |
POREČ |
- |
BUZET |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: GLADOVIĆ – VOLENIK |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
KRAJC |
|
|||||
|
6. |
SISCIA |
- |
NEXE |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: JURINOVIĆ – MRVICA |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
KOMAZIN |
|
|||||
|
7. |
MOSLAVINA |
- |
KARLOVAC |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: GUBICA – MILOŠEVIĆ |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
SOKOL |
|
|||||
|
8. |
OSIJEK |
- |
ZAMET |
|
|
||||
|
Mjesto igranja:
|
|
Suci: KOBER – SUNAJKO |
|
||||||
|
Početak utakmice: |
|
Nadzornik: |
|
||||||
|
Gledatelja: |
Dana: |
|
EMANOVIĆ |
|
|||||
izvor: http://uhrs.hr/delegiranjedokum.asp?wdid={39F9D0A2-D2F8-4EF1-B155-15ABC7D7EE4C}
[uredio đovani trapatoni - 15. rujna 2009. u 16:00]
Porec 015 je napisao/la:
...eto i mene...mislim da je poreč bez gruičića, i na kraju se ozljedio i thos napravio ok rezultat, iako je nexe imao +9, ali je isto tako moglo biti i 2-3 razlike....mislim da će se prava slika kvalitete poreča i buzeta pokazati u subotu...Poreč je super odigrao pripremne utakmice, ali igra za bodove je nešto drugo, a iako Vrkljanu želim sve najbolje....mislim da on i nije neka kvaliteta ili igrač za kojim poreč treba plakati...
Vidi cijeli citat
samo mi je žao što ne slušaš šta govore ljudi oko tebe na porečkim tribinama za vrkljana. ovako misliš da svi u poreču misle kao i ti. u glasu istre pise da je zabio 12, ali to je netočno. zabio je 13.
@ riki08
nije ne problematičan. čak nasuprot. nemožeš otići nigdje di ga netko nezna, a da ne priča samo dobre stvari o njemu. to zato jer govori iskreno i boli ga briga ako nekome ne smeta. samo on nikoga ne mulja!
TheDice je napisao/la:
Porec 015 je napisao/la:
...eto i mene...mislim da je poreč bez gruičića, i na kraju se ozljedio i thos napravio ok rezultat, iako je nexe imao +9, ali je isto tako moglo biti i 2-3 razlike....mislim da će se prava slika kvalitete poreča i buzeta pokazati u subotu...Poreč je super odigrao pripremne utakmice, ali igra za bodove je nešto drugo, a iako Vrkljanu želim sve najbolje....mislim da on i nije neka kvaliteta ili igrač za kojim poreč treba plakati...
Vidi cijeli citat
samo mi je žao što ne slušaš šta govore ljudi oko tebe na porečkim tribinama za vrkljana. ovako misliš da svi u poreču misle kao i ti. u glasu istre pise da je zabio 12, ali to je netočno. zabio je 13.
@ riki08
nije ne problematičan. čak nasuprot. nemožeš otići nigdje di ga netko nezna, a da ne priča samo dobre stvari o njemu. to zato jer govori iskreno i boli ga briga ako nekome ne smeta. samo on nikoga ne mulja!
Vidi cijeli citat
A jebiga doša je u Poreč di je Gruičić već duže vremena se ustoličio tako da nije imao ni neke šanse, da se razumimo ja nikada krilo ne držim za igrača koje može značiti neku prevagu ali da nije odličan, je!!!!
QUOTE=zoran g]
co - split 1 sigurno
bjelovar - dubrava 1 sigurno
medo - cakovec 1 nesigurno ali valja stavit
metkovic - varteks 2 metkovic je 60% slabiji nego prosle godine ali eto domaci teren ali valjalo bi stavit na vartkes
porec - buzet 1 sigurno jer buzet se doma mucio s metkovicem i jos ga je ostetio, mislim suci, a o tom ni rijec u nekom mediju
siscia - nexe 1 domaci teren
moslavina - karlovac 1 nije sigurno ali moslavina bi ovo trebala dobit
osjek - zamet 1 valjda sigurno
| CROATIA OSIGURANJE | EMC-SPLIT | ||
| BJELOVAR | : | DUBRAVA | |
| MEDVEŠEAK KONICA MINOLTA | : | PERUTNINA PIPO IPC | |
| METKOVIA | : | VARTEKS DI CAPRIO | |
| POREE | : | BUZET | |
| SISCIA | : | NEXE | |
| MOSLAVINA | : | KARLOVAC | |
| OSIJEK | : | ZAMET |
co - split 1 sigurno
bjelovar - dubrava 1 sigurno
medo - cakovec 1 nesigurno ali valja stavit
metkovic - varteks 2 metkovic je 60% slabiji nego prosle godine ali eto domaci teren ali valjalo bi stavit na vartkes
porec - buzet 1 sigurno jer buzet se doma mucio s metkovicem i jos ga je ostetio, mislim suci, a o tom ni rijec u nekom mediju
siscia - nexe 1 domaci teren
moslavina - karlovac 1 nije sigurno ali moslavina bi ovo trebala dobit
osjek - zamet 1 valjda sigurno
[uredio andolinho - 15. rujna 2009. u 23:11]
joSO valčiĆ superstar..Ja sam rođen na jugu Hrvatske,u dolini pokraj plavog mora,budili me žabe i komari,milovali neretvanski vali..
andolinho je napisao/la:
QUOTE=zoran g]
| CROATIA OSIGURANJE | EMC-SPLIT | ||
| BJELOVAR | : | DUBRAVA | |
| MEDVEŠEAK KONICA MINOLTA | : | PERUTNINA PIPO IPC | |
| METKOVIA | : | VARTEKS DI CAPRIO | |
| POREE | : | BUZET | |
| SISCIA | : | NEXE | |
| MOSLAVINA | : | KARLOVAC | |
| OSIJEK | : | ZAMET |
co - split 1 sigurno
bjelovar - dubrava 1 sigurno
medo - cakovec 1 nesigurno ali valja stavit
metkovic - varteks 2 metkovic je 60% slabiji nego prosle godine ali eto domaci teren ali valjalo bi stavit na vartkes
porec - buzet 1 sigurno jer buzet se doma mucio s metkovicem i jos ga je teze pokrao, mislim suci, a o tom ni rijec u nekom mediju
siscia - nexe 1 domaci teren
moslavina - karlovac 1 nije sigurno ali moslavina bi ovo trebala dobit
osjek - zamet 1 valjda sigurno
Vidi cijeli citat
Metković bi moga dole dobit.
Poreč - Buzet X
Sisicia - Nexe - premda mi draži sisak, 2
Ostalo po 1
UsainBolt je napisao/la:
TheDice je napisao/la:
Porec 015 je napisao/la:
...eto i mene...mislim da je poreč bez gruičića, i na kraju se ozljedio i thos napravio ok rezultat, iako je nexe imao +9, ali je isto tako moglo biti i 2-3 razlike....mislim da će se prava slika kvalitete poreča i buzeta pokazati u subotu...Poreč je super odigrao pripremne utakmice, ali igra za bodove je nešto drugo, a iako Vrkljanu želim sve najbolje....mislim da on i nije neka kvaliteta ili igrač za kojim poreč treba plakati...
Vidi cijeli citat
samo mi je žao što ne slušaš šta govore ljudi oko tebe na porečkim tribinama za vrkljana. ovako misliš da svi u poreču misle kao i ti. u glasu istre pise da je zabio 12, ali to je netočno. zabio je 13.
@ riki08
nije ne problematičan. čak nasuprot. nemožeš otići nigdje di ga netko nezna, a da ne priča samo dobre stvari o njemu. to zato jer govori iskreno i boli ga briga ako nekome ne smeta. samo on nikoga ne mulja!
Vidi cijeli citat
A jebiga doša je u Poreč di je Gruičić već duže vremena se ustoličio tako da nije imao ni neke šanse, da se razumimo ja nikada krilo ne držim za igrača koje može značiti neku prevagu ali da nije odličan, je!!!!
Vidi cijeli citat
nebih se složio sa tobom u vezi krila. danas se igra brzi rukomet do sve ide od kontre, rekontre, brzog centra i tako. treba imati nekoga tko može trčati i zabijati. možda je malo nezahvalno reći da jedna pozicija je nepotrebnija od druge. po menu je bitno sve. od 14 njih što igraju, trenera, službenih osoba, onih koji samo treniraju, a ne igraju. jednostavno svi jer je to timski sport. kada jedan ne klapa može utjecati na ostatak ekipe!
andolinho je napisao/la:
QUOTE=zoran g]
| CROATIA OSIGURANJE | EMC-SPLIT | ||
| BJELOVAR | : | DUBRAVA | |
| MEDVEŠEAK KONICA MINOLTA | : | PERUTNINA PIPO IPC | |
| METKOVIA | : | VARTEKS DI CAPRIO | |
| POREE | : | BUZET | |
| SISCIA | : | NEXE | |
| MOSLAVINA | : | KARLOVAC | |
| OSIJEK | : | ZAMET |
co - split 1 sigurno
bjelovar - dubrava 1 sigurno
medo - cakovec 1 nesigurno ali valja stavit
metkovic - varteks 2 metkovic je 60% slabiji nego prosle godine ali eto domaci teren ali valjalo bi stavit na vartkes
porec - buzet 1 sigurno jer buzet se doma mucio s metkovicem i jos ga je ostetio, mislim suci, a o tom ni rijec u nekom mediju
siscia - nexe 1 domaci teren
moslavina - karlovac 1 nije sigurno ali moslavina bi ovo trebala dobit
osjek - zamet 1 valjda sigurno
Vidi cijeli citat
bilo ti je u sn-u. ali mislim da pričaš gluposti. buzet je tukao sportski i fer. nije išao u glavu niti je gurao protivnika u leđa dok je u skoku. uzmi i pogledaj utakmicu. lijepo nazoveš savez i za 50 kn imaš je na dvd-u. to što je metković oslablje od prošle godine je drugi problem. sudci su sudili fer i korektno. da nebi možda kao i prošle godine trebali dati 5 do 10 lopti jer je to metković. pa kako to da su se svi morali vratiti doma igrati. na temelju toga su vas i sudci štedili i davali vam pobjede!
TheDice je napisao/la:
UsainBolt je napisao/la:
TheDice je napisao/la:
Porec 015 je napisao/la:
...eto i mene...mislim da je poreč bez gruičića, i na kraju se ozljedio i thos napravio ok rezultat, iako je nexe imao +9, ali je isto tako moglo biti i 2-3 razlike....mislim da će se prava slika kvalitete poreča i buzeta pokazati u subotu...Poreč je super odigrao pripremne utakmice, ali igra za bodove je nešto drugo, a iako Vrkljanu želim sve najbolje....mislim da on i nije neka kvaliteta ili igrač za kojim poreč treba plakati...
Vidi cijeli citat
samo mi je žao što ne slušaš šta govore ljudi oko tebe na porečkim tribinama za vrkljana. ovako misliš da svi u poreču misle kao i ti. u glasu istre pise da je zabio 12, ali to je netočno. zabio je 13.
@ riki08
nije ne problematičan. čak nasuprot. nemožeš otići nigdje di ga netko nezna, a da ne priča samo dobre stvari o njemu. to zato jer govori iskreno i boli ga briga ako nekome ne smeta. samo on nikoga ne mulja!
Vidi cijeli citat
A jebiga doša je u Poreč di je Gruičić već duže vremena se ustoličio tako da nije imao ni neke šanse, da se razumimo ja nikada krilo ne držim za igrača koje može značiti neku prevagu ali da nije odličan, je!!!!
Vidi cijeli citat
nebih se složio sa tobom u vezi krila. danas se igra brzi rukomet do sve ide od kontre, rekontre, brzog centra i tako. treba imati nekoga tko može trčati i zabijati. možda je malo nezahvalno reći da jedna pozicija je nepotrebnija od druge. po menu je bitno sve. od 14 njih što igraju, trenera, službenih osoba, onih koji samo treniraju, a ne igraju. jednostavno svi jer je to timski sport. kada jedan ne klapa može utjecati na ostatak ekipe!
Vidi cijeli citat
Ne, to je ok što ti govoriš, ali to krilo će teško u današnjem rukometu smo sebi stvoriti višak, a u obrani (ako je brzo i može trčati) sigurno nije za igrati 2 ili 3 čovjeka za što ipak treba biti monstrum odigrat to, i biti opasan u vanjskoj liniji u napadu!!! Npr. u Crikvenici dva krila su odlična i odskaču od ostalih u toj lizi ali je isto po meni najbolji momak koji igra srednjega, neprimjetan je a radi sve što treba utrčaje, broji a kad je pasivno zabije sa 10m!! Stvarno nemam riječi!!!!!!
Jednosmjerna ulica u finalu rukometnog Kupa, briljantni Gruzijac predvodio Zagreb do pobjede
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
TheDice je napisao/la:
Porec 015 je napisao/la:
...eto i mene...mislim da je poreč bez gruičića, i na kraju se ozljedio i thos napravio ok rezultat, iako je nexe imao +9, ali je isto tako moglo biti i 2-3 razlike....mislim da će se prava slika kvalitete poreča i buzeta pokazati u subotu...Poreč je super odigrao pripremne utakmice, ali igra za bodove je nešto drugo, a iako Vrkljanu želim sve najbolje....mislim da on i nije neka kvaliteta ili igrač za kojim poreč treba plakati...
Vidi cijeli citat
samo mi je žao što ne slušaš šta govore ljudi oko tebe na porečkim tribinama za vrkljana. ovako misliš da svi u poreču misle kao i ti. u glasu istre pise da je zabio 12, ali to je netočno. zabio je 13.
@ riki08
nije ne problematičan. čak nasuprot. nemožeš otići nigdje di ga netko nezna, a da ne priča samo dobre stvari o njemu. to zato jer govori iskreno i boli ga briga ako nekome ne smeta. samo on nikoga ne mulja!
Vidi cijeli citat
nisam ja rekao da je loš, ali da ima boljih...i to puno...i ne kažem da je on loš dečko, ali on je jedan od onih likova koji kad nije po njegovom, tj. kad nije onako kako je on zamislio onda to nije tako...
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
20 sati•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
20 sati•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
3 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
9 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
14 dana•Reprezentacija

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
12 sati•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
13 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
12 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
8 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
15 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
15 sati•Nogomet





