lotta je napisao/la:
Moji dečki najlakše je pljuvati po treneru,.nemam nikako mišljenje,.o stručnosti,.jer vjerovatno Vas 99 % posto niste nikakvi stručnjaci da o nekom suditi,što je trebao ili nije,.utakmica je da se dobiva ali i gubi,.a nekad treba imati i sreče. Koliko mi je poznato ali samo iz priča,.ako Vam on ode,.mislim da nečete ni u Trečoj ligi igrat,.stoga mal više poštivanja prema ljudima koji rade u klubovima,..
Vidi cijeli citat
nitko ne pljuje po njemu, vidis da svi iskazuju postovanje prema njemu, bas zato sto nismo nikakvi strucnjaci zjapimo ovdje i komentiramo "strucnjake" ..to sam i ja nacuo, da taj covjek odrzava klub, ali ako je vec tako, zasto ne bude netko u upravi kluba a trenersko mjesto ostavi za pravog strucnjaka.