Prva (b) Dukat liga 2009/2010
TheDice je napisao/la:
Kulenova seka je napisao/la:
baltazar je napisao/la:
čekaj, jel to neka zajebancija ili je stvarno liku polomio leđa suhim listom????Vidi cijeli citat
ja sam bio na utakmici u puli i ovo je sigurno zajebancija.za buzet igraju 2 puležana slipčević o kome je riječ je golman i vrkljan koji je ovo ljeto prešao u buzet.objektivno,očekivao sam lakšu trening utakmicu za buzet i njihovu uvjerljivu pobjedu.poluvrijeme 17-12 za buzet.slipčević puno obranio,vrkljan puno zabio,jako su bili motivirani.
drugo poluvrijeme je arena odigrala strašno,mali koji je bacio ludi suhi list ima 15-tak godina.izgleda malo smješno i nezainteresirano,i baš zbog toga je cijela zajebancija,jer je mali bacio suhi kad se utakmica lomila i sve je iznenadio.ima muda i možda mu treba dati više šanse.tim golom je ugasio kocku i njegovo preseravanje,koje provodi godinama.dugo nisam vidio takvo veselje igrača arene.
Vidi cijeli citat
a možda se i ima razloga preseravati. ipak je u puli bio treći golman, a kada je otišao u buzet razvalio ih je u 2 zapad, a i u 1b. što znači da mu nisu dali da igra. samo je pokazao svoju kvalitetu!
Vidi cijeli citat
bez obzira na to koliko mi je on isao na zivce,jer se uvijek veselio svojim obranama,sto ja protiv svojih bivsih kolega sigurno nikad ne bi mogao,pa makar mi ne znam sto napravili.....
ali sta je je,slipcevic je pokazao kvalitetu,iako ne znam zasto je buzet bas njega uzeo,gdje su oni njega mogli vidjeti??
a narocito je arenu dobio u njihovoj prosloj utakmici,gdje sam mozda i najvise "poludio", dok je jos vrkljan igrao za arenu,bilo je to u 1b,obranio je samo vrkljanu dobrih 10 zicera.
i tu sam se malo zamjerio vrkiju,kojeg dobro znam,i za kojeg znam da mu bilo koji golman obrani i 5 lopti,da bi ga isao gadjati u glavu.
sve za pobjedu,to je najbitnije!

ali ne,njih dvojica su kao prijatelji,i tako je slipcevic lijepo sjebao svoj bivsi klub......a i mislim da je on dosta imao prste u dovodjenju vrkljana u buzet,mislim,ne znam u kakvom odnosu su njih dvojica,ako je vrki napustio klub u kojem mu je teta,sestricna ili sta vec trenerica

iako,ja naravno,ostajem navijac arene,tako da.....vidili smo,doslo sve na svoje.....arena barem ima 15-20 lopti vise na utakmici

tko je pametan,sve ce zakljucit,tko nije,nek pita,objasnim mu :D haha.
evo,bas putujem u njemacku,idem gledat mlade njemacke talente

Armandous je napisao/la:
TheDice je napisao/la:
Kulenova seka je napisao/la:
baltazar je napisao/la:
čekaj, jel to neka zajebancija ili je stvarno liku polomio leđa suhim listom????Vidi cijeli citat
ja sam bio na utakmici u puli i ovo je sigurno zajebancija.za buzet igraju 2 puležana slipčević o kome je riječ je golman i vrkljan koji je ovo ljeto prešao u buzet.objektivno,očekivao sam lakšu trening utakmicu za buzet i njihovu uvjerljivu pobjedu.poluvrijeme 17-12 za buzet.slipčević puno obranio,vrkljan puno zabio,jako su bili motivirani.
drugo poluvrijeme je arena odigrala strašno,mali koji je bacio ludi suhi list ima 15-tak godina.izgleda malo smješno i nezainteresirano,i baš zbog toga je cijela zajebancija,jer je mali bacio suhi kad se utakmica lomila i sve je iznenadio.ima muda i možda mu treba dati više šanse.tim golom je ugasio kocku i njegovo preseravanje,koje provodi godinama.dugo nisam vidio takvo veselje igrača arene.
Vidi cijeli citat
a možda se i ima razloga preseravati. ipak je u puli bio treći golman, a kada je otišao u buzet razvalio ih je u 2 zapad, a i u 1b. što znači da mu nisu dali da igra. samo je pokazao svoju kvalitetu!
Vidi cijeli citat
bez obzira na to koliko mi je on isao na zivce,jer se uvijek veselio svojim obranama,sto ja protiv svojih bivsih kolega sigurno nikad ne bi mogao,pa makar mi ne znam sto napravili.....
ali sta je je,slipcevic je pokazao kvalitetu,iako ne znam zasto je buzet bas njega uzeo,gdje su oni njega mogli vidjeti??
a narocito je arenu dobio u njihovoj prosloj utakmici,gdje sam mozda i najvise "poludio", dok je jos vrkljan igrao za arenu,bilo je to u 1b,obranio je samo vrkljanu dobrih 10 zicera.
i tu sam se malo zamjerio vrkiju,kojeg dobro znam,i za kojeg znam da mu bilo koji golman obrani i 5 lopti,da bi ga isao gadjati u glavu.
sve za pobjedu,to je najbitnije!

ali ne,njih dvojica su kao prijatelji,i tako je slipcevic lijepo sjebao svoj bivsi klub......a i mislim da je on dosta imao prste u dovodjenju vrkljana u buzet,mislim,ne znam u kakvom odnosu su njih dvojica,ako je vrki napustio klub u kojem mu je teta,sestricna ili sta vec trenerica

iako,ja naravno,ostajem navijac arene,tako da.....vidili smo,doslo sve na svoje.....arena barem ima 15-20 lopti vise na utakmici

tko je pametan,sve ce zakljucit,tko nije,nek pita,objasnim mu :D haha.
evo,bas putujem u njemacku,idem gledat mlade njemacke talente

Vidi cijeli citat
pričao sam ja sa njim u vezi tog veseljenja i priznao je svoju grešku. pokušao ju je opravdati da je to bilo sve radi uprave, a ne radi igrača. rekao je da može promjeniti da se samo toliko nebi veselio, ali da bi branio isto. isto kao što bude branio kada ode iz buzeta ili iz bilo kojeg kluba u neki drugi. mislim da se nebi trebalo gledati koji je bivši klub i onda da igraš protiv njih slabije. protiv svih treba ići 100% pa što bude bude!
od sentimenta se ne živi niti ide dalj. bitno je da postoji neki profesionalni odnos u kojem ćeš svoje obaveze ispuniti prema onom tko ispunjava svoj dio obaveza i dogovora prema tebi!za njhi dvojcu zanm da su jao dobri prijatelji. da se dosta druže i van terena kada. družili su se dosta i kada nisu igrali u istom klubu, ali sa kime nisu oni ok? isto koliko se sjećam vrkljan je 15 dana prije toga imao i problema sa zdravljem i nije bio u treningu. ne znam da li si kada igrao, ali nije to toliko ni bitno. ali šta bi ti pogodio golmana u glavu samo zato da pobjediš!? kako bi ti reagirao da neko tvog golmana tako pogodi ili da recimo ti braniš, pa tebe neko pogodi namjerno!?
ne vjerujem da je on uopće odlučivao koga će se dovesti jer to rješava trener. ali da je dao preporuku možda! pa svatko sebi stvara situaciju i okolinu kakvu on želi. zapravo barem se pokušava. svako sebi pokušava učiniti da mu je ljepše i ugodnije!
e kupi kojeg talentiranog i dovedi ga da se kali u našoj ligi. onda a oženimo tu i damo državljanstvo kao da slivi. pa nakon toga može igrati i za nas!!!!

[uredio TheDice - 03. studenog 2009. u 11:44]
| ĐAKOVO | - | KAŠTELA | neizvjesna utakmica, mislim da je svašta moguće, bit će sigurno zanimljivo. možda mala prednost gostima. |
| SOLIN | - | ŽUPANJA | prednost domaćinu, pošto se solin kako tako kompletirao sa starijim igračima, županja na gostovanjima uvijek slabija |
| CRIKVENICA | - | ZADAR | ovo je jako teško prognozirat, jer tu nije u igri samo rukomet. višu su tu interesi u pitanju pa neću ni pokušavat nešto prognozirat, ali prema onome što znam mislim da će to bit pobjeda crikvenice |
| IVANČICA | - | PRELOG | neizvjesna utakmica, susjedski derbi, koji su uvijek bili puni napetosti. bez obzira na stanje na tablici prelog je digao igru promjenom trenera i neće ivanec tu tako lako do pobjede |
| TRILJ | - | UMAG | nisam gledao ni jednu ni drugu ekipu. umagu se vratili stari igrači i koliko oni mogu pomoći ne znam, ali trilj ako želi imati i dalje šanse za ostanak u ovoj ligi mora dobiti kod kuće direktnog konkurenta za ispadanje |
| SENJ | - | GORICA | još jedna zanimljiva utakmica, rekli bismo derbi. nisam vidio ni jednu od ovih ekipa ove sezone pa ne znam što bih prognozirao, svašta moguće |
| ARENA | - | SLATINA | pobjeda arene, trebala bi biti i preko 10 razlike, slatina jedna od najslabijih ekipa u ligi mislim da nema što tražit u puli |
[uredio RK 22 - 04. studenog 2009. u 12:42]
RK 22 je napisao/la:
|
ĐAKOVO |
- |
KAŠTELA |
neizvjesna utakmica, mislim da je svašta moguće, bit će sigurno zanimljivo. možda mala prednost gostima. |
|
SOLIN |
- |
ŽUPANJA |
prednost domaćinu, pošto se solin kako tako kompletirao sa starijim igračima, županja na gostovanjima uvijek slabija |
|
CRIKVENICA |
- |
ZADAR |
ovo je jako teško prognozirat, jer tu nije u igri samo rukomet. višu su tu interesi u pitanju pa neću ni pokušavat nešto prognozirat, ali prema onome što znam mislim da će to bit pobjeda crikvenice |
|
IVANČICA |
- |
PRELOG |
neizvjesna utakmica, susjedski derbi, koji su uvijek bili puni napetosti. bez obzira na stanje na tablici prelog je digao igru promjenom trenera i neće ivanec tu tako lako do pobjede |
|
TRILJ |
- |
UMAG |
nisam gledao ni jednu ni drugu ekipu. umagu se vratili stari igrači i koliko oni mogu pomoći ne znam, ali trilj ako želi imati i dalje šanse za ostanak u ovoj ligi mora dobiti kod kuće direktnog konkurenta za ispadanje |
|
SENJ |
- |
GORICA |
još jedna zanimljiva utakmica, rekli bismo derbi. nisam vidio ni jednu od ovih ekipa ove sezone pa ne znam što bih prognozirao, svašta moguće |
|
ARENA |
- |
SLATINA |
pobjeda arene, trebala bi biti i preko 10 razlike, slatina jedna od najslabijih ekipa u ligi mislim da nema što tražit u puli |
Vidi cijeli citat
neće biti neizvjesno u dakovu i ivancu...domaćini dobivaju garant,kao i u puli i solinu,neizvjesno u trilju,senju i crikvi,ali blaga prednost domaćinimaRK 22 je napisao/la:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TRILJ |
- |
UMAG |
nisam gledao ni jednu ni drugu ekipu. umagu se vratili stari igrači i koliko oni mogu pomoći ne znam, ali trilj ako želi imati i dalje šanse za ostanak u ovoj ligi mora dobiti kod kuće direktnog konkurenta za ispadanje |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
Vidi cijeli citat
stari igrači Umaga (Ilić, Laković, Božić, Ipša) igraju samo na domaćim utakmica jer je takav dogovor u klubu, a na gostovanja odlaze ovi mlađi...
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
3 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
3 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
3 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
6 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
12 dana•Hrvatski rukomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Alžir - Austrija 3:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
6 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
9 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
16 sati•Nogomet

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
16 sati•Košarka

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
12 sati•Nogomet





