madzare su gosti u seha oni bi mogao se kvalificirati samo preku domashna liga. em bi se celja vratio uliga ako je jedina nacina se kvalificirati za lp.
pa ovaj novi el je atraktivna liga danas, odlicni ekipi skupine sa po 6 ekipi, to je nekakva nova realnost za zagreb, vardar i celje.
da se ne lazimo zagreb, vardar i celje nebi ni ctvartfinale izborio u ovaj novi el a nie realno da ima
bolji ekipi u el nego zagreb, vardar, celje, meshkov, motor, elverum.
ova je samo pocetak lp ce se modernizirati godina uz godina cijel je valda ligashki lp
toa je san ehf i bio prvi plan
[uredio Stefan84 - 17. rujna 2020. u 14:34]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1