Dejan NS je napisao/la:
Kako stoje stvari, SEHA liga će se igrati i ove sezone u istom formatu.
Čak će i grupe ostati iste, s tim što ove sezone neće igrati Kinezi i Spartak iz Moskve
...P.S.
jedna jako tužne vest :
Preminuo je Zlatko Portner, rukometna legenda
Vidi cijeli citat
moze ubacati CSKA Moskva izborio bi F4. Bolji suod Zagreb i Vardar. CSKA i Metalurg/Celje ili Trimo na Urosa Zorman ambicioozna ekipa.
premalo je ovo tekmi jebiga, samo 8 tekme u skupine, 2 u ctvartfinale i 2 f4 ukupno 12 tekme.
ili je mozda politika zabranio CSKA i Kineze nekako zvuci realno ?
zalosna vest za Portner pocivaj u mir shampione legenda
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1