Reprezentacije koje (ne)simpatizirate
Jednosmjerna ulica u finalu rukometnog Kupa, briljantni Gruzijac predvodio Zagreb do pobjede
Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
21 sat•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
21 sat•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
3 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
10 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
14 dana•Reprezentacija

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
9 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
16 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
13 sati•Nogomet

Brazil pobjedom nad Škotskom otvorio Vatrenima put u nokaut-fazu
4 sata•Nogomet


Svi ti skandinavci igraju prežestoko, a ovi posebno. Na crnoj listi mi je još Slovenija i SCG pa možda i Njemačka. Od dražih ekipa možda jedino Mađari, ostali niti da mi se sviđaju, niti da ih nevolim.
. Reprezentacija je nastupila i u Splitu pa nije bilo nikakve frke, rukometaši igraju u Umagu i Puli bez problema...samo u Zagrebu neki vole da ratuju...počelo je onim ALPSKI SRBI + ČETNICI + DOMAČI IZDAJNICI = CELJE PL....baš me zanima kako se Silvio Ivandija osječao



