Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 3.726
02. travnja 2024. u 21:34

Opet jura/mrva? Pa tko im je danas kriv 2 razlike prosuli u minutu? 10 sec do kraja imaš loptu i +1 i Moslovac ju dovoljno rano baci u aut da se stigne primiti gol sa zvukom sirene. Nisam neki Vujo fun, no koliko "sirove" igrače moraš imati za tako nešto? A napad prije toga Bakić ga pipka u kontri da zaradi jedno od glupljih isključenja? Pa takve da prostite "pizdarije" djecu učim u 7-om osnovne! Ovi izgleda su sa situacijskim treninzima na Vi?

PS uz ovakvu igru Zagreb može i sa igračem manje dobiti. Ovdje ima toliko neodgovornosti u igri da ih dragi Bog oslobodi gluposti.

[uredio Luckasti - 02. travnja 2024. u 22:06]
idemo do kraja
Luckasti
Luckasti
02. travnja 2024. u 21:40

A ovi sude lošije od najnajlošijeg HR sudačkog para, tendenciozno pristarqni po pravilim, napad 1:45 Nijemaca, tako nešto nisam vidio od EP u Srbiji kada je Vujin carinio isto toliko loptu.... Nexe ne igra nešto, no ovi su očajni suci... Svojski se trude, uz vrlo loše Nexe, da Njemci ne odu u minus. Kada su Švabe u napadu, pasivno ne postoji!

02. travnja 2024. u 23:19

Nanjušio Lowen najslabiju kariku Nexea, a to je Borna Manci Mičević!

Dečko se godinama provlači i dalje je dio te ekipe....

Samo je jedan od primjera zašto Nexe ne može ozbiljnije ugroziti Zagreba bez obzira na Zokija i društvo i igre van terena!

DIEM IRAE
DIEM IRAE
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.02.2022.
Poruka: 67
02. travnja 2024. u 23:20

Velika podrška za Nexe,žao mi je što su ispali iz Europe,ali sada se mogu maksimalno posvetiti prvenstvu i kupu,i pokušati skinuti skalp Zagrebu,to već čekamo zadnjih par sezona i uvijek mislimo sad je prilika,pa zašto to ne pokušati ove godine,pa nije ni taj Zagreb nedodirljiv.Sretnoo💪💪

tetakmirko18
Pristupio: 03.11.2023.
Poruka: 154
03. travnja 2024. u 07:02

Za njih su nazalost nedodriljivi, volio bi da se varam.

propo
propo
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 156
03. travnja 2024. u 09:23

Vujović je pokazao svo svoje rukometno znanje na kraju prvog poluvremena. Staviti hladnog Jotića 10 sekundi prije kraja na desnog vanjskog je razina amaterstva. Tako prosuti 2 razlike nisam stvarno jako dugo vidio

Luckasti
Luckasti
03. travnja 2024. u 09:27

Pogledaj jučerašnju tekmu u miru, nepristrano (volio bih da Nexe napravi iskorak u HR prvenstvu), pa ćeš vidjeti onako bez neke analize: Melić si dozvoljava ući iz mrtvog kuta (zašto mu pivotmen nije back up da mu doda u skoku ako je već pasiva? Melić si dozvoljava dok je još tekma živa baciti smješan lob da mu ga golman ulovi i bez skoka. Moslavac u napadu neprepoznatljiv - neopasan+ baci loptu u aut u zadnjih 5 sekundi, da se stigne primiti gol na prazan gol - nedopustivo. Štrlek u mrtvoj kontri napravi prijestup, Marguč pogodi na sedmercu golmana, Bakić "pogladi" protivnika u kontri za 7m i 2 minute, Manci u napadu pukne po golu tako da je lopta jedva došla do gola.... Pivotmeni totalno bezopasni u napadu. Fali odlučnosti u napadu (Vejin i Bezjak jedini bili na nivou).

A ovo sam izbacio onako bez analize... I kakav god Vujo bio, ova razina neodgovornosti je nedopustiva!

Dobitak za Nexe jučer je Moreno Car, koji je branio na svojoj najvišoj razini + je drugačiji golman od Kuzme tako da bi se mogli idealno nadopunjavati. Bezjak - igrao na svojoj visokoj razini u napadu i bio konstantno opasan po gol, i več gore spomenuti Vejin isto tako.... Sve skupa premalo za Nijemce koji su imali i pravo domaćinsko suđenje kod dizanja ruke za pasivu, a ne bi se kladio da je već spomenuti gol u zadnjoj sekundi prvog poluvremena ušao "na vrijeme"... no sve je to danak odrastanju...

[uredio Luckasti - 03. travnja 2024. u 11:12]
Luckasti
Luckasti
03. travnja 2024. u 10:34

propo je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Vujović je kriv što je uveo "hladnog" Jotića, koji je kriv, što je Moslavac bacio loptu direktno u aut? Što sve neću pročitati?

[uredio Luckasti - 03. travnja 2024. u 10:38]
123istrani
123istrani
Pristupio: 31.03.2019.
Poruka: 438
03. travnja 2024. u 11:40

Manci Micevic je igrac za Spacvu, Porec i ekipe tog ranga i to max domet... Ako zelis nesto vise u evropi..nista od toga.. Kao svojevremeno Vekic u Zg...

Zagreb je trenutno dosta ispred, ali mislim da doma sada Nexe ima svoje sanse. I Zg ce ispasti od Montpeliera pa ce i oni imat vremena za pripremu za zavrsnicu prvenstva pa su su sanse za prvenstvo Nexeu male... i to ne zbog sudaca, vec " kvalitete protivnika ili vlastite nekvalitete"