RK Zagreb
tražio sam malo kad se zagreb zadnji puta sreo sa švicarcima...bilo je to 2007./2008. u grupnoj fazi kada je zagreb osvojio drugo mjesto u skupini iza ademara, zahvaljujući najboljoj gol razlici u trokutu zagreb-vardar-schaffhausen i to za samo jedan gol (zagreb +7 schaffhausen +6). evo sastava koji su tada igrali pa usporedimo to malo s ekipom koja danas igra...
| Kadetten Schaffhausen GCZ 31 | : | 27 HC Croatia Osiguranje-Zagreb | CRO | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| HALF TIME | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| CRO | HC Croatia Osiguranje-Zagreb 30 | : | 27 Kadetten Schaffhausen GCZ | SUI | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| HALF TIME | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
evo i za usporedbu današnje ekipe kako izgledaju...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Zaslužena pobjeda Zagreba! Švicarce je samo golman držao u drugom poluvremenu dok Su Zagrebovi golmani imali 2 obrane u drugom dijelu. Malo previše zapucanih zicera Zagreba, ali dva boda su u dzepu! 
I još jedna stvar, Kopljar ugodno iznenađuje iz utakmice u utakmicu! Jako je napredovao u fazi napada, svaka čast!

I još jedna stvar, Kopljar ugodno iznenađuje iz utakmice u utakmicu! Jako je napredovao u fazi napada, svaka čast!

Montpellier igra sa Accrambeyom, Karabatićem i Kavtičnikom skoro cijeli meć u napadu. Bojinović odmjeni pomalo nekoga od njih u napadu.
Mislim da bi i Zagrebu bilo bolje da ima tako 4 igrača koji mogu izdržati cijelu utakmicu u napadu ako već nema novaca za širinu.
Ovako bi se trebalo zahvaliti T. Valčiću ako ne može više zbog godina i ozljeda. Dobar je bio. Balić je opet priča za sebe.
Ali imati četvoricu u napadu. A Okanit se J. Valčića i Gojuna. Gojunu dati šansu u napadu samo ako se koji od četvorice ozljedi.
Mislim da bi i Zagrebu bilo bolje da ima tako 4 igrača koji mogu izdržati cijelu utakmicu u napadu ako već nema novaca za širinu.
Ovako bi se trebalo zahvaliti T. Valčiću ako ne može više zbog godina i ozljeda. Dobar je bio. Balić je opet priča za sebe.
Ali imati četvoricu u napadu. A Okanit se J. Valčića i Gojuna. Gojunu dati šansu u napadu samo ako se koji od četvorice ozljedi.
volim rukomet!
Balić je priča za sebe?
U kojem smislu?
Jel mi ne gledamo isti sport? Jel vi ne vidite da kad igra Balić Marić/Gal/Vori imaju lopte. Kada igra onaj kreten, majmun i budala, skraćenoj Josip Valčić, ne da pivot ne dobije loptu, nego imamo sreće ako se ikako napravi višak igdje.
Danas su Špiler i Tonči bili katastrofalni. Barem u prvom poluvremenu... Drugo nisam gledao... Ali ne vjerujem da je bio pomak na bolje.
Matulić kad dobije loptu je ko kad bik vidi crvenu krpu. Moja, moja, pucaaaaaam! Stativa. :( :D
Ivek! je napisao/la:
Balić je priča za sebe?
U kojem smislu?
Jel mi ne gledamo isti sport? Jel vi ne vidite da kad igra Balić Marić/Gal/Vori imaju lopte. Kada igra onaj kreten, majmun i budala, skraćenoj Josip Valčić, ne da pivot ne dobije loptu, nego imamo sreće ako se ikako napravi višak igdje.
Danas su Špiler i Tonči bili katastrofalni. Barem u prvom poluvremenu... Drugo nisam gledao... Ali ne vjerujem da je bio pomak na bolje.
Matulić kad dobije loptu je ko kad bik vidi crvenu krpu. Moja, moja, pucaaaaaam! Stativa. :( :D
Vidi cijeli citat
Balić je priča za sebe ali ne u negativnom smislu. Valjda si to skonto. Balića valja imati i polovnog, na to sam mislio.
Ja Josip nije majmun. Nije on kriv što ne zna igrati a drugi ga forsiraju. Ta ne znam ni ja ali igrao bi za te pare, a i valjda ima vjere u sebe pa se nada da će krenuti na bolje. Jednom!! Samo kada je to jednom.
volim rukomet!
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
8 sati•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
8 sati•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
2 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
9 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
14 dana•Reprezentacija

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
21 sat•Nogomet

UŽIVO: Škotska - Brazil 0:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
4 sata•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
1 sat•Nogomet

UŽIVO: Maroko - Haiti 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
57 min•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
9 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
1 dan•Nogomet




















