Slažem se sa Nonijem,Barca je Barca ,dobri su ,ali ne toliko da bi mogli reći da su nepobjedivi.Kopljar se je malo ustrtario ali vjerojatno će se i on jednog dana dići malo iznad svojih mogućnosti.Ovo u subotu mi je izgledalo kao da je limitiran i da više ne može,na čvršću obranu malo se preplašio.A onaj zadnji napad,ajme majko,umjesto da se digne i ako treba pukne sa 10 m,on ide dodavat komeeee????.I na kraju opet ponavljam Barca je Barca ali ne po igri,jer je bila pobjediva u subotu,nego imenom kojeg su i suci potpomogli da pobijede.Svirali su im sve živo i mrtvo,isključivali koga god su stigli,čim je netko krivo pogledao Barceloninog igrača. ČESTITKE DEČKIMA NA SRČANOJ BORBI
