Ako sponzor uvjetuje onda želi dio kolača i od prodaje igrača tako da igrač mora biti vrhunski ali istovremeno i dovoljno mlad kako bi ostvario transfer iz Zagreba prije isteka zadnje godine ugovora. Ista priča je i sa Šarićem,a to što Klemm i ekipa glume velike domoljube i zaljubljenike košarke to je priča za budale....pitanje je samo koliki postotak ide sponzoru,koliki klubu a koliki igraču prilikom transfera prije isteka ugovora...
Sponzor ne može platiti dovođenje igrača koji su anonimni zato jer mora imati garantiranu buduću zaradu ili bar ''break even'' situaciju gdje je negdje drugdje uspio zaraditi na marketinškom planu....
[uredio Bigguy - 03. prosinca 2012. u 13:52]