Kauboj je napisao/la:
A i Brazilci malo po malo napreduju. Jedini na amerièkom kontinentu (ili dva), ovaj sport shvaæaju ba¹ ozbiljno... ajd i Argentinci mo¾da isto, ali su Brazilci daleko bolji od njih, 5-10 razlike. Mislim da sigurno mogu igrati s ovim Arapima tipa Kuvajt, Katar, mo¾da i Egipat. Mislim da je od neeuropskih ekipa jedino Tunis sigurno bolji od Brazila.
Vidi cijeli citat
Nisi u pravu psoebno sto se tice Egipta.Oni bi nabili ovaj Brazilnm najmanje 10 razlike.Zive veze nemaju po tome sta sam ja vidio.Imaju jednog dobrog igraca Ribeiru (koji super puca sedmerce) i to je to.
Sta je Njemacka pokazala je zalosno.Ako ovako nastave nema sanse da ce daleko.Samo sto se kod njih nikad nezna.