Muflon je napisao/la:
znam znam.ja sam branio sa dva najbolja,ali su oni već osigurali svoj status.e toster pozdravi profesora turkovića.najbolji trener golmana na ovim prostorima
Vidi cijeli citat
Slažem se, sigurno najbolji trener za golmane na ovim prostorima, bio je trener golmana u seniorskoj repki sva natjecanja dosad, ne znam jel će bit sad za Norvešku, u Bjelovaru skoro svake generacije izbace jednog golmana koji je ogroman potencijal, najnoviji primjer su Grgić i mali Janđel, dečko ima 16,17g, a već je na popisu za repku,a što je najbolje i sami golmani vele da stvarno čovjek zna svoj posao. Da imamo takvog trenera za igrače kakvog za golmane ne bi trebali dovoditi nikakve igrače nego sve sa svojim snagama.