Pristupio: 23.12.2003.
Poruka: 97
02. veljače 2004. u 20:56
Jos samo jedna stvar: ISKRENO MI RECITE MISLJENJE??

Da li je netko primjetio kako se Pajovic smjeskao kad je ozljedio metlicica??!!! Ma da je prisao ono kao ovaj se previja pa da mu bude krivo?? Jebate kad je krstic ozljedia radju u obicnoj tekmi ozujsko lige(ista situacija oko,samo puno blaza) PLAKAO je kao kisa! Jer je shvatio da ga je mogao unakaziti!! Ne kazem da je trebao plakati(naprotiv) ali onako podmuklo smjeskanje je stvarno uzas! Mozda je do mene i mozda nisam objektivan(cak vjerojatno) pa mi slobodno recite,pogotovo iz slovenije!
Pristupio: 24.10.2003.
Poruka: 1.145
02. veljače 2004. u 21:05

kaj ima hrco?
znaš ti koja je razlika između Hrvata i hrvatine?
kaj veliš?

ko između tebe i seljačine
Poruka: 97
02. veljače 2004. u 22:09
Cuj Stef ja sam makar HRVAT sta se za tebe ne moze reci...a kad si tako hrabar daj da se nadjemo da ja i ti to rijesimo u 4 oka. Bez brige moze se saznati tko si a onda ces vidit hrvata i seljacinu ***a ti ***ina seljacka!
A naci cu te ! Kako te nije stid opravdavat stvari koje su totalno mimo sporta(a cijeli svijet ih je vidio,osim tebe izgleda)??? Ja sam napomenuo da ne krivim cijeli narod pa nisam lud,ali sva sranja koja su se desavala toga nije bilo na drugim prvenstvima,sta je interesantno sve se samo nama desavalo,nisu se busile njemacke gume,nego nase! Nije se Pajovic onako smjeska u finalu? Ja samo iznosim cinjenice!
I naravno da bi osudio bilo kakve nase napade na slovence na moru(u buducnosti) ali nekim debilima koji se pojavljuju na forumu i provociraju nakon svega sam bi Izbusio gume!
Ti dobro razmisli prije nego odgovoris!
Pristupio: 02.02.2004.
Poruka: 4
02. veljače 2004. u 22:45
Na sport.hrt.hr so mnogo bolj objektivni.

Hrvatska rukometna reprezentacija nije se uspjela plasirati u finale Europskoga prvenstva koje se održava u Sloveniji. U polufinalnome ogledu, koji se igrao u Ljubljani, naši su rukometaši izgubili od domaće reprezentacije s 27:25.

Metličić ozlijeđen u šestoj minuti

Od početka susreta slovenski su rukometaši zaigrali već prepoznatljivo oštro u obrani, ne dopustivši našim reprezentativcima da se razigraju. U jednome takvom dovoboju u šestoj minuti stradao je Petar Metličić, koji je ozlijedio oko, te više nije mogao nastaviti susret. Kako je već prije zbog ozljede iz momčadi izostao Ivan Vukas, Hrvatska je ostala bez igrača na mjestu desnog vanjskog.

Ipak, naši su rukometaši zaigrali vrlo dobro te se u prvome poluvremenu vodila velika i neizvjesna borba u kojoj nijedna momčad nije uspjela ostvariti neku veću rezultatsku prednost, pa se na odmor otišlo s dva pogotka prednosti slovenskih rukometaša (15:13).

Loš početak drugoga dijela

Hrvatski su rukometaši loše počeli drugo poluvrijeme pa su Slovenci u 35. minuti poveli s pet pogodaka prednosti (18:13). Nakon toga krenuo je lov na slovensku prednost, ali su Slovenci odolijevali sve do 43. minute. Tada su naši rukometaši, predvođeni Mirzom Džombom i izvrsnim obranama Maria Kelentrića, ponovno krenuli u lov i u 48. minuti Slovenci su bili u prednosti samo jedan pogodak. No tada su pronašli dodatnu snagu i na kraju uspjeli sačuvati prednost, plasirati se u finale i izboriti odlazak na Olimpijske igre u Ateni.

Ozljeda Metličića previše je ostavila traga na igru naših rukometaša, a osim raspoloženog Džombe, koji je postigao 12 pogodaka, Hrvatska nije imala još jednog raspoloženog igrača u napadu.

Hrvatski rukometaši tako nisu uspjeli svjetskome zlatu prododati i naslov najboljih u Europi, ali će se zato sutra u 15 sati boriti za bronačnu medalju, a protivnici će im biti rukometaši Danske.

I porazi su sastavni dio sporta i nakon 16 pobjeda hrvatska je rukometna reprezentacija doživjela poraz koji nam je teško pao, ali sportski čestitamo protivnicima na pobjedi. Za nas je Perin izlazak bio nenadoknadiv gubitak jer na desnom beku nemamo drugog rješenja, izjavio je nakon utakmice hrvatski izbornik Lino Červar.

Svaka lijepa priča ima svoj kraj, ali sutra imamo šansu osvojiti medalju i idemo to napraviti, kratak je bio Vlado Šola.

Inače, među gotovo šest stotina hrvatskih navijača, podršku našim rukometašima dali su i predsjednik Sabora Republike Hrvatske Vladimir Šeks, predsjednik Vlade Ivo Sanader, ministar vanjskih poslova Miomir Žužul, ministar financija Ivan Šuker, te ministar znanosti, obrazovanja i sporta Dragan Primorac.

HRVATSKA - SLOVENIJA 25:27

Ljubljana, dvorana Tivoli, 7000 gledatelja, sudili Ukrajinci Vakula i Ljudovik.

HRVATSKA: Šola, Kelentrić, Kaleb 3, Sulić, Balić 5, Lacković 2, Zrnić 1, Vori, Dominiković, Džomba 12 (4), Valčić 2, Goluža, Špoljarić, Metličić.

SLOVENIJA: Lapajne, Skof, Backovič 2, Vugrinec 5 (2), Kastelic 1, Kavtičnik 6, Tomšič 4, Simonovič 2 (2), Pajovič 1, Ficko 3, Zorman 2, Lubej 1.

SEDMERCI: Hrvatska 4 (5), Slovenija 4 (4).

ISKLJUČENJA: Hrvatska 8 minuta, Slovenija 16 minuta.
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 3.012
03. veljače 2004. u 00:57
[QUOTE]VSE SLOVENCE POZIVAM, NAJ BOJKOTIRAJO DOPUST NA HRVAŠKEM (ČE SLUČAJNO MISLIJO IT TJA DOL), PA BOMO VIDL KDO JIH BO FUTRAL