Imali smo najslabiju skupinu koju smo jedva na jedevite jade prosli neporazeni.
Protiv Brazilaca kako smo prosli i dalje nemam pojma (jedino dobro bile su prve 10 minute u drugom djelu).
Niti jednu dobru utakmicu odigranu i to pritiv reprezentacije iz 3 reda ili na rubu 2 reda,a sad cemo preko noci proigrati i izbaciti Poljake.....nije nemoguce ali jako tesko.
Zalosno je sto ovaj Keta ima vise srece nego pameti, nikad laksi zdrijeb do finala od kad je na klupi ,a nikad losija Hrvatska.
[uredio Skopje - 26. siječnja 2015. u 20:09]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)