Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.812
16. prosinca 2023. u 15:59

Imaju dobra shirina Danska ali nemaju igraca ko Minko i Foppa. A prije svega izbornik Oliver Krumbholz.

Ova genaracija Francija i ovoj trener osvoio zlato na SP 2017, srebro SP 2021, finale 2023.

Zlato na OI u Tokyo 2021, srebro OI 2016.

16. prosinca 2023. u 16:19

Nije to potpuno ista generacija, sve do 2021. su još igrale Lacrabere, Edwige, Dembele, Pineau, Ayglon, Niakate, Leynaud, kojih sada više nema, to je skoro pola reprezentacije.

17. prosinca 2023. u 13:43

u regiona imas RTV Slovenija. RTS Srbija. RTL u Hrvatska nekakav streaming.

Sudir titana zenski ukomet. Vreme za zlato pise lequipe na naslovu.

j

[uredio Stefan84 - 17. prosinca 2023. u 13:45]
Stefan84
Stefan84
17. prosinca 2023. u 16:38

DEN vs SWE 18 - 15 nakon 30 min

jest da ovi utakmice za treto mesto se igraju bez odbrana ali da Svedska koja nikada nie osvoila medalja na SP u zenski rukomet igra sa ovakav pristup zacuduje. Ni Danska nie pokazala najbolji pristup i poput sata igraju u kuci i bio bi katastrofa ako ostanje bez medalja iako cijel je bio zlato u kuci.

Stefan84
Stefan84
17. prosinca 2023. u 17:42

SWE vs DEN 27 - 28

Gledaca: 12.000

Nema medalja ni na ovo SP. I dalje bez medalja na SP. Bolji pristup jedne i drugo u drugo poluvreme.

Tomas Axner je simpatican izbornik i zasluzio medalja. na ovoj turnir dobilo smo Tyra Axner inace cerku izborniku. Moze biti novi Neagu a dosta lici i na Henny Reistad i u stilu igre i genetski i telo / faca.

Vratio se Svedska od negativa pa je vodila nakon 52 min.

Jamina Roberts unistio ekipi razlog sta nema medalja. 2/7 shut i 3 turn oversi. prosto njeverovatno kako lose igra za Svedska u vazni utakmici posledni 5-6 godine. a na F4 LP bila je MVP pred pola godina.

Tomas je trebao njoj vaditi iz igre nakon 45 min. Cekao 57 minuta njoj vaditi iz igre.

Ne trebaju vise nikada pozivati Jamina Roberts u repka bolji smo bez Roberts. Toliko je puta usrao ekipa u vazni utakmici.

Na ovoj F4 vikend imala je ukupno 5 golova od 15 shuteva i 7 turn oversi.

[uredio Stefan84 - 17. prosinca 2023. u 17:44]
Stefan84
Stefan84
17. prosinca 2023. u 19:38

ne krilo ne krilo ne krilo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. ne se igra krilo u igra 6 vs 5. Imaju zlatna sansa za +4 nakon 30 min i prvi napadu u drugo poluvreme.

vodio Francija i 19-15 i napad i u taj napad bezveze igraju preku rilo. imaju 0/3 krila Francija zasto tako glupo odigrao psoledni 2 minuta kada bekova Francija rasturio u prvi 30 min.

17. prosinca 2023. u 20:49

Nisam mogao gledati ništa u izravnom prijenosu jer sam cijeli dan na poslu, a tako će biti i sutra. S obzirom na broj primljenih golova do poluvremena pretpostavljam da je Norvešku već svladao umor (pogotovo Reistad), ipak je Francuska imala puno lakši put do finala. Uglavnom, tko pobijedi Norvešku 2 puta na istom turniru mora mu se priznati da je zasluženo osvojio. Ako prekosutra pronađem snimku utakmice pogledat ću da baš vidim što se tu dešavalo.