Ali komentator na RTL, ajme majko di su ga našli, pokušam prebaciti na srbe ili slovence ali su zatamnili programe, sad moram ovog slusati

ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.008
25. siječnja 2023. u 21:09

Šveđani već do poluvremena riješili pitanje pobjednika, Egipat potpuno stao u posljednjih 7-8 minuta a do tog trenutka je dobro igrao.

ZuPac
ZuPac
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.03.2017.
Poruka: 722
25. siječnja 2023. u 21:10

Francuski golmani zasad nula obrana a prošlo je 16 min.

[uredio ZuPac - 25. siječnja 2023. u 21:11]
25. siječnja 2023. u 21:28

Koji k zar nije gol Francuske za 15:15 poništen radi prijestupa, čak je Gille gledao gore u semafor

Stefan84
Stefan84
Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.842
25. siječnja 2023. u 21:35

Ma Nemacka jako limitirana ekipa nazalost. svaka ozbilna ekipa bi imao bar 5-6 razlike.

Wolff ima 10 odbrane, Francuza 2 resultat je 16 - 16..

Dzaba sve odbrane wolff kada ne postoi odbrane, kada u napadu nemci ima 9 turn oversi. kada sa igrac vise radis TO umesto sigurna realizacije...

malo wolff da staje, i ete + 5 za Francija.

navimam za nemacku ali ocajni su.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
25. siječnja 2023. u 22:09

Od kako je Njemačka promašila čistu kontru za 3 razlike potpuno se raspala, nikakve ideje u napadu, a bez Pekelera i Wienceka ne mogu stisnuti ni obranu. Francuska se danas dugo nudila, ali uzalud kada je nasuprot momčad koja nema kvalitetu da to iskoristi.

25. siječnja 2023. u 22:27

Ovo što je Njemačka odigrala u posljednjih 20 minuta je 3 razine ispod dna. Njemačka i Mađarska su pokazale da se radi o uvjerljivo najlošijim momčadima od svih četvrtfinalista, čak je i Egipat danas ostavio puno bolji dojam. Nadam se finalu Švedske i Danske kao što je bio slučaj prije dvije godine, ostali polufinalisti su mi jednostavno previše antipatični da bih mogao navijati za njih.

Stefan84
Stefan84
25. siječnja 2023. u 22:30

Vidio se jos u prvo poluvreme. Koliko su ovi nemci daleko najbolji ekipi pa to je nestvarno. imaju 800.000 rukometasha, danci i svede ima po 200K i 180Ka imaju bar 3 put jaci rosteri.

jednostavno teski antitalenti. imas najbolji uslovi na svijetu a imaju jedna jedina medalju posledni 14 godin ako se nevarim. ne zna covek dal plakat ili se smijeh.

pitanje jos koliko godina bundesliga moze preziviti. jer interesa odpada palako no sigurno. bez uspek repka nema ni interes za bundesliga. a tamo napreduje kosarke repka,  hokej repka.

2008 godina Gummersbach imao 20.000 gledcaca na svaka tekma. RNL 13.000 na svaka tekma, HSV isto, itd.

ovaj trenutan tim nema sansa osvoit medalja ni naredna godina u kuci. ni naredne 10 godine.

Stefan84
Stefan84
25. siječnja 2023. u 22:35

Srbija je promasila jedne kolosalne prilike. ovakav zdreb nece dobiti naredne 10 godine.

naravno se Jim Gottfridsson povredio i verovatno nece igrati polufinale. pa tako da cestitke Francija za plasman u finalu.

bez njega smo imao problema protiv egipat koj igrao bez yahia a prakticno cijela tekma i bez eldera koj se povredio protiv danska. taj dvojca se 90% EGY repka.

[uredio Stefan84 - 25. siječnja 2023. u 22:38]