Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.918
27. siječnja 2023. u 17:09

kako su Njemci uspjeli izgubit ogromno vodstvo kojeg su imali u 2.PV? od27:19negdjena pocetku 2.PV. ovi im radili seriju od 3:11

Vidi cijeli citat

Njemačka 18 turnovera Egipat 4. To je bio glavni razlog povratka Egipćana.

27. siječnja 2023. u 19:20

Poceli Spanjolci igrati i vracati se i odmah se suci ukljucili, da nesto ne prepuste slucaju..

27. siječnja 2023. u 19:24

kakva kradja nemogu verovati. kod 20 - 21 i napad spanija. cijela dvorana vidi da canellas prvi ima ruke na lopta a sudije daje dancima lopta.

sledece spanski napad. nemam rijec... za sta sudi coveku ?

u 30 sekunda unistio spanija. spanci imao momentum u igre i miriso pobeda u pred ovaj trenutak.

dali ljudi u ovaj sport imaju bilo kakav stram.

[uredio Stefan84 - 27. siječnja 2023. u 19:24]
Stefan84
Stefan84
27. siječnja 2023. u 19:40

Dojde spanci do -1 u prvo poluvreme odmah izmislen faul i kork. dojde spnci ponoo do -1. 20 - 21. odmah 2 min isklucuvanje, canellas prv ima lopte na ruke. sudija goveo u takva vazan trenutk nezele ni var pregledati. pa nebitna je utkmica ocigledno, polufinale je. ocigigledno nie vazno bilo dali canellas imao lopta prv u ruka.

sledece napad sviri faul u napad.  3mo sudija odlucio utakakmica.

danska je bio u knockdownu, 8 min nisu gol zabio imao muke sa 5-1 odbranu. i kada spanija je u naletu ovo govno sudija rijesi sve za 3 minuta.

onoj dan kada igraca ce rijesavati utakmici u ovaj sport a ne sudije, ocigledno nikada necemo doziviti..

jao koliko smo jadne koj prate ovo.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.008

Katastrofalno 2. poluvrijeme Danske, poput usporenog filma, ziheraška igra kao da su htjeli pobijediti sa što manje potrošene snage.