seronya je napisao/la:
nije nista, sterbika je drzao na klupi do 15 minute

. kad je usao,
imao je dosta odbrana i to uglavnom zicera, onda ga izvadi pred kraj utakmice...
nije bio los... ali je danac bio nevjerovatan
Vidi cijeli citat
Da mi je znati koju si ti utakmicu gledao...pa njemu su sinoć danci vrtili frkane iz mrtvaca, a cijelo drugo poluvrijeme,
pogotovo u trenucima kad se lomio rezultat, nije mogao niti okom ispratiti loptu, sve mu je ulazilo...bio je loš i to je jedina istina.
Naravno, loš spram onoga što se u ovoj utakmici očekivalo od njega, kao svjetskog top-golmana.
Danac je bio samo solidan, ali i takav je izgledao kao mlazni avion za spram ove dvojice ''španjolaca''.