16.30 Halbfinale 1 Riesa
18.30 Halbfinale 2 Riesa

02.11. 13.00 Platz 3 Riesa
15.00 Finale Riesa

nasi su danas pobjedili francuze 23:22,njemci su izgubili 25:30 protiv svedjana.
Pristupio: 09.09.2003.
Poruka: 19
29. listopada 2003. u 21:51
Biti će gusto i sa Španjolcima ali mi smo ipak Svjetski prvaci!
Vjerujem u naše i tipujem sutra na njih!
Pristupio: 20.08.2003.
Poruka: 169
29. listopada 2003. u 22:29
danas nas je opet odlicna obrana izvukla,po meni je kljucni trenutak bio kad je usao blazicko i obranio onom crnji sedmerac.od "novih" bilic je bio los za ono malo sto je igro a cavar neprimjetan al nas je ipak izvuko sa onim zadnjim golom kad je lobao omeyera.bit ce cupavo sa spanjolcima kojima nece igrati dushebajev,masip i garalda
Pristupio: 23.09.2002.
Poruka: 575
29. listopada 2003. u 22:50
Francuze smo dobili obranom, taj 3-2-1 je zbilja naš zaštitni znak i protivnici nikako da nas provale, iako bi to teoretski trebalo biti lako. Valjda je tajna u tome što imamo dosta igrača koje rotiramo pa možemo izdržati taj ritam. U fazi obrane mi se posebno svidio Vori kao prednji, pokazao je da se na njega može računati.
U napadu je povremeno škripalo, Francuzi su nas iznenadili agresivnijom obranom, a vanjska linija, s izuzetkom Balića, je bila dosta indisponirana, ponajviše Bilić i Dominiković. U drugom poluvremenu je krenuo Lacković i to je dijelom i bio uzrok preokreta. Ćavar nije baš najbolje odigrao na crti, iako i nije tako puno igrao. Mislim da će nam na EP trebati na toj poziciji jer je pitanje koliko će se moći računati na Jovića.
I na kraju, suci su se prema nama odnosili kao da smo rukometni trećeligaši, a ne svjetski prvaci. Kriterij kod sedmeraca i isključenja blago rečeno čudan.
Pristupio: 15.08.2003.
Poruka: 996
30. listopada 2003. u 12:37
ovo mi je jedan od najdrazih rezultata u posljednje vrijeme................Dosta sam se bojao ovog turnira, jer prije su nasi cesto znali zanemarivati ovakve turnire, nemotivirano ih samo odradjivali, igrali sa svakakvim momcadima i svi su ih redom uvjerljivo tukli. Steta, jer se na ovakvim turnirima dodatno uigravaju momcadi, provjeravaju nova takticka rjesenja i novi igraci, a uspjesima se dize samopouzdanje i gradi rejting kod sudaca (sto je u rukometu vrlo bitno). No, ako i ne pobijede vise ni jednu do kraja, vec ova tekma s gotovo kompletnim Francuzima je pokazala da portugalsko zlato ipak nije bilo slucajno i da u Sloveniju idemo kao jedni od favorita. Svaka cast, decki!
Pristupio: 24.09.2003.
Poruka: 954
30. listopada 2003. u 22:17
nije točno da su nas zadnjih godina redoviti tukli na ovim turnirima.1999 .smo na supercupu bili drugi a 2001. treći.A sad ovaj Supercup nije od nekog rezultatskog značaja,ali svejedno triba dobivat i uigravat momčad.
Gleda san danas utakmicu sa Španjolskon i jučer sa Francuskon, i ima san dojam da su naši do 40 minute drugog poluvrimena igrali sa pola snage.Preokret je danas donija odlični Kelentrić koji je otkad je uša u igru oko 40 minute prija ja mislin samo 3 gola.
Stvarno djelujemo jaki i moćni(kao i šta jesmo)

Idemo u Sloveniju po ZLATO!!!
Pristupio: 02.02.2003.
Poruka: 431
30. listopada 2003. u 23:37
hehe kak bi onaj nas hrvatski srbin rsk rekao....MNOGO SMO JAKI
Igramo sa pola snage i dosta dekoncentrirano ali straha nikakvog nemamo e sta su ti svijetski prvaci
Bas me zanima ko je sljedeci na redu u polufinalu?ko god da je mora vec sad razmisljat za borbu o trecem mjestu.
Pristupio: 17.10.2002.
Poruka: 5.657
31. listopada 2003. u 01:18
[QUOTE]Preokret je danas donija odlični Kelentrić koji je otkad je uša u igru oko 40 minute prija ja mislin samo 3 gola.
Vidi cijeli citat

Ako se dobro sjecam primio je 6 ili 7 golova. No svakako je Kelentric danas bio velicanstven. On je zajedno sa Goluzom (hebote kako taj covjek majstorski puca sedmerce) bio glavni razlog sto smo stigli onih -4.

Mislim da ce Njemci sutra dobit Ruse tako da ce mo mi u Subotu igrati protiv domacina. Bit ce gusto posto su Njemci uoci turnira govorili kako zele vratit nasima onaj poraz u finalu SP-a (dobro, nece nam moci vratit na isti nacin ali eto).
31. listopada 2003. u 17:21
odlicno,njemci su razbili ruse znaci sutra igraju protiv nasih.bit ce prijenosa na ard.
Poruka: 954
31. listopada 2003. u 19:31
dobro aj primija Kelentrić 3 ili više golova svejedno,to san više samo tako reka,ali slažemo se da je branija odlično.Sutra igramo s Njemačkom u 14:30