Najveci fejlovi u sezona 2018/2019
1.Francuski AIX. Dobio veliki budzet dobio i fenomenalne uslovi jedan od samo tri ekipi u Francija koj ima privatna arena to nema ni PSG. Sezona teska katasstrofa nema da izbori evrope a ova sezona sve je bio spremno za veliki rukomet festa u Marselju gde se i arenom nalaze plan je bio da oni dobie orgtanizacije EHF cup F4 pa su ispao od Holstbro mizerije u barazu a zatim Kieol dobio F4.
Uslovi im su bolji cak od oni koj Vardar ima.
2.Francuski Brest zenski rukomet totalan debakal u LP doveli su nekoliko mega zvezdi a posledni u skupine. Svih ih prognozirao nha F4 u Budapest pred pocetak sezona. Umesto njih Metz su prvi na tabeli u LP.
3.Skjern trebao je biti bolji od prosle sezone sa dolaske Mogensen no tamo nista ne funkcionise posledni u LP i broj 7 u danska.
4.Hannover stram za proficionalni sport
5.Montperllier. Mada oni ima solidan alibi 3-4 bithne igraca nisu igrao prvi deo sezone. Imaju sansa popraviti sezonu.
Ima jos neko9liko koj razocarao. Pitanje je zato nekim sa mali budzeti se bori ko lavova a posle gledash ovakce primera ekipi sa novac a igraca shetaju na teren boli ih kurac.
Dali bi tako shetao u klub ko Kielo sa velika tradicije ? cemo problemu ?. Da znaju igrati Hafner i Olsen to znamo gledamo SP i EP.
Sta se AIX i zenski Brest ticer jasno ko dan hieni su izmanipulirao klub dfoveli su preslabi igraca AIX u odnosu novcu kjj imaju toa je kiks sportskog direktora. Menedzera koj jebe klub direktor koj uzema novac od menedzera. Zalno kada se ova djesi nekim koj zele biti ambiciozan.
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1