Francuzi uvijek imaju uzasnu formu pocetkom prvenstva, tempiraju se za "final 4" ali jasno je da ova momcad nije ni blizu one momcadi od prije desetak godina gore dole koja godina... trenutno nisu, jer imaju oni sjajan potencijal i sve su to odlicni igraci ali kako ce i hoce li pronaci novu formulu za uspjeh, vidjecemo.
Za sada je jasno da nekog novog Omeyera i Karabatica nemaju. Ona momcad je bila poslozena sjajno od strane Oneste, tocno se znalo tko sta radi, obrana im je bila najbolja na svijetu, odlicna krila Gigou i Abalo za kontre, nikada nisu ni igrali leprsavo pa kad stane napad tu je Nikola da probije na individualnu kvalitetu dva tri puta, i skoro uvijek im je to polazilo za rukom.