1. HMKRL djevojke (2004. i mlađe)

123
...
313233
nikola87
nikola87
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.329
04. svibnja 2016. u 14:07

Umag, 19.-22.05.2016.

Skupina A
SESVETE
BELIŠĆE
TROGIRKA
PODRAVKA

Skupina B
DUGO SELO '55
SPLIT 2010
BUZET
SENIA

Skupina C
SPLIT
RUGVICA
BUJE
LIBURNIJA

Skupina D
KTC
LOKOMOTIVA
OSIJEK
IVANIĆ

Raspored prvog dana (19.05.)
15:00 SESVETE - PODRAVKA  
15:45 DUGO SELO 55 - SENIA 
16:30 LOKOMOTIVA -  KTC 
17:15 RUGVICA - BUJE 
18:00 OSIJEK - IVANIĆ 
18:45 SPLIT - LIBURNIJA 
19:30 BELIŠĆE – TROGIRKA 
20:15 SPLIT 2010 - BUZET     
21:00 SVEČANO OTVARANJE ZAVRŠNICE ZA MLAĐE DJEVOJČICE

[uredio nikola87 - 31. kolovoza 2018. u 15:37]
mamaroditelj
mamaroditelj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.05.2016.
Poruka: 23
17. svibnja 2016. u 14:40
jedva čekamo početak
nikola87
nikola87
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.329
18. svibnja 2016. u 20:46
Evo i cijelog rasporeda za završnicu djevojčica 2004. god.

ČETVRTAK 19.05.2016.
Sve utakmice igraju se u SD MARIJA I LINA - *MA-LI
001 15:00 MA-LI SESVETE - PODRAVKA
002 15:45 MA-LI DUGO SELO 55 - SENIA
003 16:30 MA-LI LOKOMOTIVA - KTC
004 17:15 MA-LI RUGVICA - BUJE
005 18:00 MA-LI OSIJEK - IVANIĆ
006 18:45 MA-LI SPLIT - OPATIJA LIBURNIJA
007 19:30 MA-LI BELIŠĆE - TROGIRKA
008 20:15 MA-LI SPLIT 2010 - BUZET

PETAK, 20.05.2016.
Igra se u dvije sportske dvorane:
*STELLA MARIS - STELA
*MARIJA I LINA - MA-LI
009 09:30 STELA SENIA - BUZET
010 09:30 MA-LI TROGIRKA - PODRAVKA
011 10:15 STELA DUGO SELO 55 - SPLIT 2010
012 10:15 MA-LI SESVETE - BELIŠĆE
013 11:00 STELA SPLIT - RUGVICA
014 11:00 MA-LI OSIJEK - LOKOMOTIVA
015 11:45 STELA OPATIJA LIBURNIJA - BUJE
016 11:45 MA-LI IVANIĆ - KTC
017 17:00 STELA TROGIRKA - SESVETE
018 17:00 MA-LI SPLIT 2010 - SENIA
019 17:45 STELA BELIŠĆE - PODRAVKA
020 17:45 MA-LI BUZET - DUGO SELO 55
021 18:30 STELA LOKOMOTIVA - IVANIĆ
022 18:30 MA-LI RUGVICA - OPATIJA LIBURNIJA
023 19:15 STELA KTC - OSIJEK
024 19:15 MA-LI BUJE - SPLIT

SUBOTA, 21.05.2016.
Igra se u dvije sportske dvorane:
*STELLA MARIS - STELLA
*MARIJA I LINA - MA-LI
025 09:30 STELA A3 - B4
026 09:30 MA-LI B3 - A4
027 10:15 STELA C3 - D4
028 10:15 MA-LI C4 - D3
029 11:00 STELA A1 - B2 / četvrtfinale
030 11:00 MA-LI B1 - A2 / četvrtfinale
031 11:45 STELA C1 - D2 / četvrtfinale
032 11:45 MA-LI C2 - D1 / četvrtfinale

033 16:00 STELA Poraženi ut. 025 – Poraženi ut. 027
034 16:00 MA-LI Pobjednik ut. 025 – Pobjednik ut. 027
035 16:45 STELA Poraženi ut. 026 – Poraženi ut. 028
036 16:45 MA-LI Pobjednik ut. 026 – Pobjednik ut. 028
037 17:30 STELA Poraženi ut. 030 – Poraženi ut. 032
038 18:30 STELA Poraženi ut. 029 – Poraženi ut. 031
039 19:15 STELA Pobjednik ut. 029 – Pobjednik ut. 031 / polufinale
040 20:00 STELA Pobjednik ut. 030 – Pobjednik ut. 032 / polufinale

NEDJELJA 22.05.2016.
Sve utakmice igraju se u SD MARIJA I LINA - *MA-LI
041 15/16 mjesto 09:00 Poraženi ut. 033 - Poraženi ut. 035
042 13/14 mjesto 09:45 Pobjednik ut. 033 - Pobjednik ut. 035
043 11/12 mjesto 10:30 Poraženi ut. 034 - Poraženi ut 036
044 9/10 mjesto 11:15 Pobjednik ut. 034 - Pobjednik ut. 036
045 7/8 mjesto 12:00 Poraženi ut. 037 - Poraženi ut. 038
046 5/6 mjesto 12:45 Pobjednik ut. 037 - Pobjednik ut. 038
047 3/4 mjesto 13:30 Poraženi ut. 039 - Poraženi ut. 040
048 FINALE 14:15 Pobjednik ut. 039 - Pobjednik ut. 040

MAX99
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.748
19. svibnja 2016. u 17:33
KTC je dobio Lokomotivu !!!!
MAX99
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.748
19. svibnja 2016. u 18:01
Rugvica je dobija Buje
Podravka dobila Sesvete
Dugo Selo dobilo 1-2 razlike Seniu  

MAX99
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.748
19. svibnja 2016. u 22:11

15:00 (Ma-Li) Sesvete - Podravka 7:12 (1:5) 
15:45 (Ma-Li) Dugo Selo 55 - Senia 14:13 (7:7) 
16:30 (Ma-Li) Lokomotiva - KTC 10:17 (5:8) 
17:15 (Ma-Li) Rugvica - Buje 16:8 (7:2) 
18:00 (Ma-Li) Osijek - Ivanić 13:16 (7:9) 
18:45 (Ma-Li) Split – Opatija Liburnija 11:6 (6:3) 
19:30 (Ma-Li) Belišće - Trogirka 11:21 (5:8) 
20:15 (Ma-Li) Split 2010 - Buzet 21:9 (6:6) 
MAX99
MAX99
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 1.748
20. svibnja 2016. u 10:35
Podravka Trogir 14-13
Prvak2
Prvak2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.10.2008.
Poruka: 1.983
20. svibnja 2016. u 10:37
Senia - Buzet 15 : 6
UNHCR
UNHCR
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 867
20. svibnja 2016. u 11:13
D.Selo-Split 12:13
UNHCR
UNHCR
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.12.2008.
Poruka: 867
20. svibnja 2016. u 11:13
Sesvete-Belišće 14:9
123
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije