zoran g je napisao/la:
evo baš me zanimalo ima li igdje topic pod nazivom "Zoran Gobac", pa sam malo kopao, izvukao topic iz naftalina, a reko svi se mi tu i tamo dotaknemo Njegovo veličanstva u mnogo tema, pa reko da ga poguram napred...
kako smo svjedoci ovih dana da se apsolutno sve počelo češljati, pa tako padaju velike glave, zanima me da li će kojim slučajem u nekim od tih slučajeva, slučajno ili ne biti okrznut i On...
možeš mislit... mislim da pravne službe imaju pametnijeg posla nego se baviti rukometom. pa kad mamića ne diraju koji okreće puno puno više love od gopca, mislim da ih zaboli za rukomet i to jadno prepucavanje
[uredio viento - 02. veljače 2011. u 15:17]