2. Sportnet nogometna liga 2011./'12.
provokator je napisao/la:
Molim da se prognoza Popea Johna ne uvaži. Tako se može bilo tko predstavit kao zastupnik provokatora i stavit štajaznam da će Chelsea dobit United 6-2. Ili nek pošalje original punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika da zastupa interese hugea na ovoj temi.Vidi cijeli citat
Ti si nebitan. Evo kaže mi Hugh da ne želi da se njegova tekma s Neretvom odigra nego da svatko dobije izostanak i -1 bod što znači bye, bye Neretva.
"I ask him which way he thinks it should be done we got down to it and then we talk about it for twenty minutes and then we decide i was right" Brian Clough
Pope John Paul II je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Molim da se prognoza Popea Johna ne uvaži. Tako se može bilo tko predstavit kao zastupnik provokatora i stavit štajaznam da će Chelsea dobit United 6-2. Ili nek pošalje original punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika da zastupa interese hugea na ovoj temi.Vidi cijeli citat
Ti si nebitan. Evo kaže mi Hugh da ne želi da se njegova tekma s Neretvom odigra nego da svatko dobije izostanak i -1 bod što znači bye, bye Neretva.
Vidi cijeli citat
Hahahahahah! Pa kako bi ti odlučio koja će se utakmica igrati, a koja neće... Ja želim da se naša odgođena utakmica odigra npr. danas, ali nemam ovlasti to odlučiti, već gospodin Pokrivač koji vodi ovu ligu. Zamisli da svatko odlučuje ili posebno neki redikul Hugh Jackman, pa na šta bi ova liga ličila...
provokator je napisao/la:
Pope John Paul II je napisao/la:
provokator je napisao/la:
Molim da se prognoza Popea Johna ne uvaži. Tako se može bilo tko predstavit kao zastupnik provokatora i stavit štajaznam da će Chelsea dobit United 6-2. Ili nek pošalje original punomoć ovjerenu kod javnog bilježnika da zastupa interese hugea na ovoj temi.Vidi cijeli citat
Ti si nebitan. Evo kaže mi Hugh da ne želi da se njegova tekma s Neretvom odigra nego da svatko dobije izostanak i -1 bod što znači bye, bye Neretva.
Vidi cijeli citat
Hahahahahah! Pa kako bi ti odlučio koja će se utakmica igrati, a koja neće... Ja želim da se naša odgođena utakmica odigra npr. danas, ali nemam ovlasti to odlučiti, već gospodin Pokrivač koji vodi ovu ligu. Zamisli da svatko odlučuje ili posebno neki redikul Hugh Jackman, pa na šta bi ova liga ličila...
Vidi cijeli citat
Nebitan si. Kao prvo ti se nisi pojavio na toj tekmi ergo nisi ništa prognozirao ergo izostao si kao i Hugh, znači po pravilima utakmica se registrira 0:0 i svakome ide -1 bod i izostanak.
"I ask him which way he thinks it should be done we got down to it and then we talk about it for twenty minutes and then we decide i was right" Brian Clough
Pope John Paul II je napisao/la:
Nebitan si. Kao prvo ti se nisi pojavio na toj tekmi ergo nisi ništa prognozirao ergo izostao si kao i Hugh, znači po pravilima utakmica se registrira 0:0 i svakome ide -1 bod i izostanak.
Vidi cijeli citat
Fejk si i smaraš.
Povjerenik DeKo je tada odlučio da se utakmica odgađa.
Znači, kako sada stvari stoje Hugh Jackman ne može prognozirati svoje utakmice i Hugh Jackman je -1 ovo kolo.

DeKo, ako je moguće, želim da se zaostala utakmica između Neretve Totenhama tj. Njukasla stavi što prije na raspored kako bi se aktivno uključio u borbu za opstanak.
provokator je napisao/la:
Pope John Paul II je napisao/la:
Nebitan si. Kao prvo ti se nisi pojavio na toj tekmi ergo nisi ništa prognozirao ergo izostao si kao i Hugh, znači po pravilima utakmica se registrira 0:0 i svakome ide -1 bod i izostanak.
Vidi cijeli citat
Fejk si i smaraš.
Povjerenik DeKo je tada odlučio da se utakmica odgađa.
Znači, kako sada stvari stoje Hugh Jackman ne može prognozirati svoje utakmice i Hugh Jackman je -1 ovo kolo.

DeKo, ako je moguće, želim da se zaostala utakmica između Neretve Totenhama tj. Njukasla stavi što prije na raspored kako bi se aktivno uključio u borbu za opstanak.
Vidi cijeli citat
Još jednom, nebitan si.
"I ask him which way he thinks it should be done we got down to it and then we talk about it for twenty minutes and then we decide i was right" Brian Clough
nisam mislio da ću ovo ikad napisati, ali ovaj put se slažem s provokatorom, Bože oprosti mi, no samo djelomično pa se nemojte previše zanositi, nema smisla upisati svakome -1 bod za onu odgođenu utakmicu jer je Hugh zatražio da se odgodi, stoga Pope nemoj nas u zdrav mozak j***t
isto tako, odgođena utakmica može se odigrati samo ako se oba kluba usuglase s terminom, u slučaju da protivnik ne želi odigrati utakmicu oduzima mu se bod, uzmimo za primjer baš Newcastle - Neretva; provokator ne želi odigrati odgođenu utakmicu u nijednom predloženom terminu ili ako Pope postavi svoju ponudu, a provokator ne utakmica se registrira 0-0, Newcastle dobiva bod, dok se Neretvi oduzima bod
edit: skoro sam zaboravil dodati da bi to značilo i izbacivanje Neretve zbog pet izostanaka
[uredio DeKo - 02. veljače 2012. u 12:43]
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Ja želim odigrati utakmicu s Njukaslom, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, elim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim,
želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim, želim!!!!!!!!!!!!!
Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
Hrvatska - Gana 2:1: Najbolje izdanje u idealnom trenutku, Hrvatska je u šesnaestini finala SP-a!
Izbornik Gane kritizira FIFU: 'Ako se na SP može plasirati toliko reprezentacija, onda ono gubi dio svoje posebnosti'
Zlatan Ibrahimović o suđenju protiv Irana: 'Nisu samo poništili gol, ukrali su san jedne nacije'
- Najnovije
- Najčitanije


Izbornik Gane kritizira FIFU: 'Ako se na SP može plasirati toliko reprezentacija, onda ono gubi dio svoje posebnosti'
55 min•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
1 sat•Originalno

Zlatan Ibrahimović o suđenju protiv Irana: 'Nisu samo poništili gol, ukrali su san jedne nacije'
1 sat•Nogomet

Novak Đoković poslao jasnu poruku: 'Na Svjetskom prvenstvu navijam za Hrvatsku i BiH'
2 sata•Nogomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
2 sata•Nogomet

Zlatko Dalić nakon pobjede protiv Gane: 'Dečki su bili fantastični, ali sad se moramo okrenuti utakmici u Torontu'
3 sata•Nogomet

Kolumbija - Portugal 0:0: Paklen ritam u Miamiju, Hrvatska ide na Portugal u 1/16 finala
8 sati•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
20 sati•Nogomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
2 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
10 sati•Nogomet

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
17 sati•Košarka

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
17 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
13 sati•Nogomet





