1. PG Tony Parker (SAS); 18,8 ppg, 6apg, 3,2 rpg
Vrlo solidan PG, mana mu je loš ft% za beka, ali mi se čini da se tu iovako neću naosvajati bodova ove sezone. Vjerojatno će mu brojke biti još jače u razdoblju dok ne pokrpaju Manua i ovaj se vrati u formu
2. SG Paul Pierce (BOS) 80GP, 19,6ppg, 5,1rpg, 4,5 apg, 1,3 stpg, 46,4fg%
Superstal lige, ali ne baš 'moj tip' igrača. Ako ništa, hrpa hrpa koševa uz solidan fg% obzirona na to koliki je potrošač lopti. A i kombinirani broj skokova sa PG Parkerom nije loš za bekovski par.
3. G Rudy Fernandez (POR) Rookie koji po meni bez dileme ima kvalitete donijeti fantasy impact ako dobije priliku u Portlandu. Mala kocka na draftu nakon što mi je izmakao Calderon.
4. SF Grant Hill (PHO) 70 GP, 13,1ppg, 5,0 rpg, 2,9 apg, 50,3 fg%, 86,7ft%
Veteran koji je nakucao 70 nastupa lani sa zanimljivim učinkom. Jako dobri postotci šuta. Očekujem da bude fina podrška glavnim zvijezdama.
5 PF Shawn Marion (MIA) 15,4 ppg, 10,2 rpg 2,2 apg, 2 stpg, fg 50,8%, ft 70,7%
Mislim da je lanjska statistika minimum koju bi trebao ostvariti ove godine.
6 F Ron Artest (HOU) 20,5 ppg, 5,8 rpg, 3,5 apg, 2,3 st, 1,5 treys
Moj lanjski favorit fantasya. Mada nisam razmišljao kako će se prisutnost one stoke TMaca odraziti na njegov učinak. Inače sa Marionom čini tandem Sticky Fingaz sa preko 2 stpg

7 C Tyson Chandler (NO) 11,8 ppg, 11,7 rpg
Neloše, ali za drugog centra.
8 C Kendrick Perkins (BOS) 6,9 ppg, 6,1 rpg, 1,5 blpg
Centarska linija mi je više nego jadna

. Ovog Perkinsa ću šutnut ne digne li banane barem na 2.
9 Util Antonio Daniels (WAS) 8,4ppg, 4,8 apg
Lanjski prosijek patetičan, ali imat će učinak dok ne zakrpaju Arenasa. A znajući Arenasa mogli bismo se nagledati Danielsa ove sezone.
10 Util Linas Kleiza (DEN) 1,2 treys, 11,2 ppg, 4,2 rpg
Vjerujem da će biti bolji. Ako nastavi u ritmu OI, bit će super. U tom Denveru se ionako uvijek nađe netko tko se ubio ko svinja sinoć pa mu se ne igra. Tu uskače Linas
11 BN Daniel Gibson (CLE) 2,0 treys, 10.4 ppg
Taj zna samo jedno. i u kombinaciji sa ostalima mislim da će mi trice biti jaka strana. Naročito ako Rudy dobije minute.
12 BN Willie Green (PHI) 12,4 ppg
Donese poena uz solidan šut.
13 BN Joe Smith (OKC) 10,1 ppg, 5,2 rpg
Mislim da sam ovoga zadnjeg uzeo. A za zadnjeg i nije tako loš.
Ambicija: otkinut pokoji bod od svakog i završiti negdje u sredini tablice.
A ako se pogodi koji dobar potez tijekom sezone, možda i do PO....
[uredio coobah - 21. listopada 2008. u 20:56]