Muhammad Ali gave his first Olympic medal to his old high school teacher who had previously said:"you ain't never gonna be nuthin"
Spajki112
Spajki112
Poruka: 705
23. studenog 2014. u 14:23
hahha,pa nije baš sreća...Istina golman Sassuola me spasio obranio vrlo važan penal,ali u drugom pol ih je Sassuolo ubio
Spajki112
Spajki112
Poruka: 705
23. studenog 2014. u 14:28
Sad ćemo viditi kako me sreća mazi...igrao na pobjedu LVP-a..
23. studenog 2014. u 14:35
Čim sam vidio da nema Bale u prvoj,a igra car Rickie odmah sam ih udario dvicu,taj čovjek je takva životinja s 3 i nešto banke...najveći car
Spajki112
Spajki112
Poruka: 705
23. studenog 2014. u 14:47
Ovaj LVP banana,vode 0-1 i odma povlačanje igranje talijanskog nogometa i normalno prime gol,frajer opali s 25m od stativu i kako im je obrana odlična s Lovrenom prime odbijanac..idioti
Aποφις
Aποφις
Poruka: 156
23. studenog 2014. u 14:52
Može li otključavanje Košarka: Canarias - River Andorra? Trenutno je 28 razlike, a samo 10 minuti do kraja(jako teško da gostiju dobiju 23 razlike zadnju četvrtinu). Da se stigne odigrat u 15h, hvala. :)