Top Sport Euro 2008 Fantasy na Sportnet.hr
- Najnovije
- Najčitanije


Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
4 sata•Originalno

Južna Afrika - Kanada: Debitanti u knockout fazi Svjetskog prvenstva traže novi korak dalje
13 min•Nogomet

Oleksandr Usik odrekao se svojih teškaških pojaseva
33 min•Ostali sportovi

Francuska legenda o Modriću: 'Bit će zapamćen kao jedan od najvećih veznjaka koje je svijet ikada vidio'
57 min•Nogomet

Heroj dana - Nikola Vlašić: Kako su Blanka i mlađi brat postali svjetski sportski fenomeni
5 sati•Originalno

Odjeknule Ronaldove riječi o južnoameričkim reprezentacijama nakon drugog mjesta u skupini
1 sat•Nogomet

Na jednoj stvari treba poraditi, ali Hrvatska se nema koga bojati
2 sata•Nogomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
4 sata•Nogomet

Panama - Engleska: Englezi pobjedom traže prvo mjesto, Panama se želi dostojno oprostiti
23 sata•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
4 sata•Originalno

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
19 sati•Košarka

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: DR Kongo - Uzbekistan 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina K)
12 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
20 sati•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
21 sat•Nogomet


Pobjeđuje ekipa s najviše bodova
a ne ekipa čiji je autor napisao svoje ime i prezime. I sad zbog tog banalnog detalja ste ispali neprofesionalni, oprosti ali tako je.
Stavite "SLUŽBENI
REZULTATI" i moja ekipa prva,
onda ispada nakon par dana
- e sam si kriv, nisi ovo i ono.
Pa onda bi profesionalno bilo od
vas da na vrijeme diskvalificirate i upozorite, ali ne, ovo je odrađeno baš
amaterski...
Ali eto, debela manjina je "uvrijedila" pričom o
punici, a pokazalo se da sam u načelu ispao u pravu s tim da niste profesionalno to odradili, jer da jeste onda sam barem zaslužio tim
mailom objašnjenje i upozorenje da sam prvi ali da nisam dobio ništa, a
ne da moram preko foruma i preko privatnih poruka se raspitivati, to je
profesionalizam s vaše strane i to mi je hvala za 5 godina sudjelovanja
na ovom forumu. 




