Miris Fritule

Charlie Harper
Charlie Harper
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2012.
Poruka: 11.599
20. travnja 2023. u 15:02

ARIZIN je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Da taj Rosos išta vridi pisa bi u birtiji

Vidi cijeli citat


Nećemo bit nekulturni...Rosos je za 500 eura uvijek dobrodošao u birtiju.

Uz to dobije člansku iskaznicu, majicu sa natpisom "oslobodite Potapenka" i čašu vode na račun kuće...

 

Vidi cijeli citat


Kad plati onda će vridit

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.331
20. travnja 2023. u 15:10

Charlie Harper je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

Charlie Harper je napisao/la:

Da taj Rosos išta vridi pisa bi u birtiji

Vidi cijeli citat


Nećemo bit nekulturni...Rosos je za 500 eura uvijek dobrodošao u birtiju.

Uz to dobije člansku iskaznicu, majicu sa natpisom "oslobodite Potapenka" i čašu vode na račun kuće...

 

Vidi cijeli citat


Kad plati onda će vridit

Vidi cijeli citat

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.757
20. travnja 2023. u 16:34

dodje mi zao Nepalaca, kad im robo pusti playlistu

Domovine sin
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.931
20. travnja 2023. u 17:38

Vilenjak je napisao/la:

dodje mi zao Nepalaca, kad im robo pusti playlistu

Vidi cijeli citat


srećom pa ne znaju jezik

[uredio Raul2000 - 20. travnja 2023. u 17:38]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
20. travnja 2023. u 17:40

Raul2000 je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

dodje mi zao Nepalaca, kad im robo pusti playlistu

Vidi cijeli citat


srećom pa ne znaju jezik

Vidi cijeli citat


Kad čujem cajke  ne znam ni ja...Ne znam jel mi gori tekst kojeg ne razumijem, urlanje ili melos u pozadini. 

Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
20. travnja 2023. u 19:36

Ima li neko ovdi ko nije moderator?

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
20. travnja 2023. u 19:39
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.650
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.757
20. travnja 2023. u 20:12

Vidi cijeli citat


da sportski nema Hrvata u Bosni, jos bi im sport 3 koplja bil losiji

[uredio Vilenjak - 20. travnja 2023. u 20:13]
Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.781
20. travnja 2023. u 20:21

Dobro vece dobri ljudi. Od plana da ne pijem pivo 30 dana izdrzao sam od ponedjeljka do danas, evo me na trecem,a morat ce bar jos koje past.

 

Nekako racunam da su tri i pol dana skoro ko i trideset.

Ili će se viti il' nas neće biti
  • Najnovije
  • Najčitanije