ARIZIN je napisao/la:
Robo koje te stvari najviše živciraju u Nepalu ?
Higijena, bezobrazni ljudi, korupcija, manjak tehnologije ?
Znam da je Bhutan, zemlja do često proglašena najveselijom i da su ljudi unatoč siromaštvu dosta sretni, kažu i pristupačni...
Vidi cijeli citat
Živciraju me ovim redosljedom korupcija, bezobraznni ljudi i manjak higijene i klošarluk od ovih šta imaju pare, pa misle da mogu upravljat sa svime kako žele, tako i s nama, ali mogu malo sutra
eto tim redosljedmo, džabe im što su veseli kad rade nizašta i uvaljuju se parešama u anus da im samo nos viri iz njega
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....