Hysen Memolla je napisao/la:
Cri.Lu99 je napisao/la:
Zva bi te na pivu al sutra ujutro imam ispit pa popodne odma nazad za ST. Padnem li čujemo se kad drugi put dođem 🤣.
Čekam ja onaj termin na mali balun koji se jednom spominja. Tu će se vidit ko valja.
Vidi cijeli citat
Termin je taman sutra u 18:30, ali vidim da se odma bizi iz Zagreba da ne bi slucajno zavrsia na terminu. Zwizdan ti nije od baluna, on se i na šetanju ozljedi
Drugi put se najavi ranije pa ce se i popit koja i pojist štagod. Mi u Zagrebu uvik ugostimo lipo za bilo kakva pitanja obrati se Robi
Vidi cijeli citat
Je nema šta, šteta što se zwiz nije pridružio na 4/5 čašica razgovora
plus da sam zna ponio bi i tene za nogometa, od sad di god idem, da se razumimo po HR tene za nogometa obavezna oprema
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....