zwizdan007 je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
zwizdan007 je napisao/la:
Charlie Harper je napisao/la:
Neradnik je napisao/la:
Je li i danas Eurosong? Mogla bi opet birtija gorit
Vidi cijeli citat
To je pitanje za zwizdana ili odgovornog
Vidi cijeli citat
Ništa večeras. Nema LET3. Gleda se Bruce Willis
Vidi cijeli citat
Kako ti putinovac podržavaš let3 sa ovom antiputinovskom pjesmom. Nije ni tebi lako
Vidi cijeli citat
Jednostavno - umjetnost.
Oprostija bi in i da druga Tita vriđaju, ako je umjetnički vrijedno. 😁
I tupsona bi podržava da ima išta umjetničko u njegovon drečanju 🤣🤣🤣
PS
Nisan Putinovac, ja san rusofil 😁
Već viđeno stotine puta na ovom forumu: nisam mamićevac, ali... nisam peder, ali...