Miris Fritule

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
08. lipnja 2023. u 14:19

Ako može da se reprezentacija Hrvatske za koju navijam ne zove repka. 

Jebla vas repka da vas jebla

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.743
08. lipnja 2023. u 15:31

Bravo

Domovine sin
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
08. lipnja 2023. u 16:41

Ništa tekma

Ništa repka

Samo repstacija!

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.743
08. lipnja 2023. u 19:54

Kakva odresitost basketasa na temi moderatorima i administratorima, il je popil vise nego inace, a to je onda jako puno, il je pocel bit moderator

#sviuzbasketasa

Domovine sin
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.738
08. lipnja 2023. u 20:21

Vilenjak je napisao/la:

Kakva odresitost basketasa na temi moderatorima i administratorima, il je popil vise nego inace, a to je onda jako puno, il je pocel bit moderator

#sviuzbasketasa

Vidi cijeli citat


Nakon ona 2, jos 2 i to je to.

 

Sad cu jos koje.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.743
08. lipnja 2023. u 23:24

Nikad nisam bil pobornik whiskeya ali.meni je Jackie od jabuke znaci izum totalni

Domovine sin
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
08. lipnja 2023. u 23:26

Vilenjak je napisao/la:

Nikad nisam bil pobornik whiskeya ali.meni je Jackie od jabuke znaci izum totalni

Vidi cijeli citat

Presta sam čitat ovde, pa sam dao šansu i pročita do kraja... jabuke!?!?

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
08. lipnja 2023. u 23:27

Nisam nikad proba s jabukom,točnije nisam ni zna da postoji.

S medom mi je skroz dobar,pitkiji je nego obični.

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
08. lipnja 2023. u 23:29

Isto tako, nisam ima pojma da postoji, a od viskija većinski pijem samo jack

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
08. lipnja 2023. u 23:32

U Nepalu sam proba njihov viski

kako nije bilo nekog drugog oblika soka da ga malo zamišamo s nečim, zamiša sam ga s 2 kocke leda, dosta pitak i neloš, strusili smo cilu bocu lagano nas tri

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
  • Najnovije
  • Najčitanije