Miris Fritule

Sejlor
Sejlor
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 28.530
21. rujna 2023. u 16:51

purgerska moderatura je ljubomorna sta cemo bit prvaci ove godine. sta nas vise lome, to ga jace volim. 1950

kupi mliko, i dvi kile kruva
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.791
21. rujna 2023. u 17:08

terryboy je napisao/la:

Može malo detaljnije tko kome i gdje sjedi. to za nas koji sporo citamo, i da li Perišić dolazi na zimu i zašto je tema Hajduka ključana?

Hvala unaprijed

Vidi cijeli citat


Jer su zeljeli tako by Neradnik

Ili će se viti il' nas neće biti
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
21. rujna 2023. u 17:26

Triba prominit ime u FC Tottenham pa je otključat..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
21. rujna 2023. u 18:15

Samo san dosa rec

Heja

Heja

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.791
21. rujna 2023. u 19:36

Dok je Potapenko bio moderator udaralo se po: recanima, osjecanima, dinamovcima, neutralnima, a sad hajducka moderatura vrijeda hajducke forumase da im je slab IQ i zakljucava se tema zbog hira.

 

Cudno vrijeme na forumu.

Ili će se viti il' nas neće biti
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.791
21. rujna 2023. u 19:37

Inace pivo svima

Ili će se viti il' nas neće biti
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
21. rujna 2023. u 19:41

basketas je napisao/la:

Dok je Potapenko bio moderator udaralo se po: recanima, osjecanima, dinamovcima, neutralnima, a sad hajducka moderatura vrijeda hajducke forumase da im je slab IQ i zakljucava se tema zbog hira.

 

Cudno vrijeme na forumu.

Vidi cijeli citat

 

Sramota. Nema više ni poštenja ni morala.

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.791
21. rujna 2023. u 19:49

Vino je bilo boli glava, a ona ko baklava

Zubi ko neonska reklama, a svud okolo tama

Gledala me je bez rijeci ko poskrivecki

Sta god pitam puno pitat cu

Zutio se mjesec riječki* ko Prosinecki

Ja ko dijete u turbo limacu

 

Oj Milena, moja Milena ne znam cija si

Iz tvog imena, oj Milena, ja i milena

Pred cacinom puskom ko dva goluba glinena

 

 

 

Ili će se viti il' nas neće biti
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.791
21. rujna 2023. u 19:50

Što sam bolji prema svima

To sam manje drazi njima

Pravo mjesto da ih saljem 

Sad je pizda materina

Ili će se viti il' nas neće biti
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.933
21. rujna 2023. u 19:51

prvo plus pa onda čitam post od basketasa

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
  • Najnovije
  • Najčitanije