Bodø me žuta podmornica

Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
26. svibnja 2022. u 12:47

čoban2343 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

je lipo bit Hajdukovac i Hrvat, praznik danas pa praznik u ponediljak 

5 dana hladovine, ni ora ni kopa 

Vidi cijeli citat

Jel nije vama u Dalmaciji praznik od rujna do lipnja svake godine?

Malo u sezoni iznajmite podrum brkate majke turistima i ostalih 10 mjeseci drkate kitu.

Tako sam ja čuo.

Vidi cijeli citat


Kako kojima mi malo vrijedniji i ambiciozniji odemo u Zagreb tih 9 miseci uzet radna mista jadnim potlacenim Zagrebcanima i cijelo to vrijeme placamo prirez u Splitu

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
26. svibnja 2022. u 12:49

I ne drkamo kitu ostalih 10 mjeseci sta mislis ko razbija auta purgerima kada dodu u Split

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
26. svibnja 2022. u 12:49

3. za Hrvoja

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.637
26. svibnja 2022. u 12:49

4. Za Basketasa

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.148
26. svibnja 2022. u 12:51

čoban2343 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

je lipo bit Hajdukovac i Hrvat, praznik danas pa praznik u ponediljak 

5 dana hladovine, ni ora ni kopa 

Vidi cijeli citat

Jel nije vama u Dalmaciji praznik od rujna do lipnja svake godine?

Malo u sezoni iznajmite podrum brkate majke turistima i ostalih 10 mjeseci drkate kitu.

Tako sam ja čuo.

Vidi cijeli citat


Kako kome. 

Ja ga drkan tek od listopada. 

Malo se ta sezona produžila barem u Splitu a tendencija je da drkamo cilu godinu. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
26. svibnja 2022. u 12:54

Jameson je napisao/la:



Kako kome. 

Ja ga drkan tek od listopada. 

Malo se ta sezona produžila barem u Splitu a tendencija je da drkamo cilu godinu. 

Vidi cijeli citat

potpis od rici do rici

 

Domovine sin
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.321
26. svibnja 2022. u 13:20

Dobro jutro

Govnografer pijani obavljen

Ruča jesam, sad triba pristavit po pivi

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
čoban2343
čoban2343
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.09.2010.
Poruka: 10.421
26. svibnja 2022. u 13:28

Hysen Memolla je napisao/la:

čoban2343 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

je lipo bit Hajdukovac i Hrvat, praznik danas pa praznik u ponediljak 

5 dana hladovine, ni ora ni kopa 

Vidi cijeli citat

Jel nije vama u Dalmaciji praznik od rujna do lipnja svake godine?

Malo u sezoni iznajmite podrum brkate majke turistima i ostalih 10 mjeseci drkate kitu.

Tako sam ja čuo.

Vidi cijeli citat


Kako kojima mi malo vrijedniji i ambiciozniji odemo u Zagreb tih 9 miseci uzet radna mista jadnim potlacenim Zagrebcanima i cijelo to vrijeme placamo prirez u Splitu

Vidi cijeli citat

Znao sam da imate tajnu agendu.

Tako i mi isto šaljemo svoje ljude u Njemačku da čiste WCe, kad se tamo dovoljno namnožimo planiramo proširit Slavoniju do dizeldorfa.

Drobilica za kičmu. Pokušat će Sulejmani.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2020.
Poruka: 5.101
26. svibnja 2022. u 13:32

Gledam malo slike i sad mi nista nije jasno. Cili Split put matera s dicom u Hajdukovom dresovima.

Zadnjih par dana stalno se piše da roditelji s dicom ne smu provirit kroz ponistru od splitskih huligana.

Sad mi nista nije jasno...

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.321
26. svibnja 2022. u 13:33

sombor1987 je napisao/la:

Gledam malo slike i sad mi nista nije jasno. Cili Split put matera s dicom u Hajdukovom dresovima.

Zadnjih par dana stalno se piše da roditelji s dicom ne smu provirit kroz ponistru od splitskih huligana.

Sad mi nista nije jasno...

Vidi cijeli citat

Ma puštamo ih da se skupe svi blizu i onda ćemo ih počet bacat s rive u more

[uredio robo0302 - 26. svibnja 2022. u 13:47]
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....