Solidan vlastiti juniorski pogon plus lov na mlade otpatke ovih jakih klubova (većinom one koji nemaju nekog jakog menadžera ili nekog tko ih može pogurati) to je recept za uspjeh svih ovih HNL klubova van velike četvorke, a po meni je najuspješniji u tome Slaven Belupo (preko 25 godina u 1.ligi bez prevelikih stresova i borbe za opstanak, upravo na taj način).
Btw. alergičan sam na one lokalne šerife koji imaju fiks ideje da njihovo selo od 2000 stanovnika treba igrati 1.HNL, imati stadion sa 10.000 mjesta, igrati europu i slično, imamo niz primjera kako to na kraju završi (Mladost 127, TŠK Topolovac, Kamen Ingrad, a vjerojatno nam slijedi Zrinski Jurjevac, možda i Belo Brdo 😅😆).
[uredio Papa Bear - 05. studenog 2023. u 14:32]